piątek, 17 sierpnia 2012

Breaking news!

Dzisiaj Internet obiegła niesamowita wiadomość.
Otóż wydawnictwo Hachette wprowadziło cichcem (bo inaczej nie można nazwać faktu, że nigdzie nie można znaleźć informacji na ten temat, nawet na stronie wydawnictwa) Wielką Kolekcję Komiksów Marvela, która ma ukazywać się co 2 tygodnie.Cena pierwszego numeru to 14,90zł, a kolejne mają być droższe - 29,90zł (2 numer) i 39,90zł (od 3 numeru wzwyż) choć fani podejrzewają, że ceny  mogą być różne. Na razie nie ma co gdybać o cenach, ważne, że coś takiego się pojawiło. Chociaż nie, pojawiło to złe słowo, bo na forach można znaleźć także informacje od użytkowników, że w ich miastach nie ma żadnego numeru. A i ja pełen nadziei odpaliłem swój  pojazd dwukołowy i wyruszyłem do miasta, by, schylając się w pas przy każdym kioskowym okienku, ujrzeć zdziwioną minę sprzedawczyni i usłyszeć, że nie ma czegoś takiego. Choooleraaaa! A tak chciałem to mieć.

Z pierwszego numeru spogląda na nas nie kto inny jak Spider-Man - obok Batmana i Supermana najbardziej rozpoznawany superhero w Polsce.


Co prawda zawiera on Amazing Spider-Man (Volume 2) #30-35 a ja mam #30, ale i tak kupię. Jutro mam w planach objechać wzdłuż i wszerz inne miasto i nie spocznę, dopóki nie zdobędę swojego egzemplarza. Żałuję jednak, że na pewno nie zbiorę całej kolekcji (do którego ona tam numeru będzie), gdyż na podstawie tego, co wychodzi w GB, widzę już, że niektóre komiksy będą się pokrywać z tym, co już posiadam.

Warto jednak także zaznaczyć, że do pierwszego numeru dodany jest plakat i już wiem nawet, czym zakleję wewnętrzną stronę mojej szafki z komiksami. Pozostały stuff otrzymają prenumeratorzy:
 Z tego zestawu chętnie zaopiekowałbym się kubkiem i torbą. Kto wie, może będę je miał :)
Jak tylko dopadnę ten komiks, z pewnością napiszę o nim coś więcej i z pewnością wykorzystam w nim własne zdjęcia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz