sobota, 29 września 2012

Znowu ciuchy

Jeszcze nie tak dawno narzekałem, że schodziłem połowę Galerii Krakowskiej, żeby kupić sobie jakąś koszulkę z superbohaterem. Od tego czasu nie minęło wiele, a już pojawiły się ciuchy z Batmenem oraz z największymi bohaterami Marvela. Ostatnio dowiedziałem się o nowych; z Wonder Woman. 
Cena każdej z nich to 39,99zł, więc nie jest ona jakaś astronomiczna, ale z racji tego, że robi się coraz zimniej i już nie za bardzo pochodzi się w samym t-shircie na zewnątrz, może zniechęcić. Teraz jest sezon na bluzy i swetry, więc trochę Cropp, moim zdaniem, się spóźnił. Ale cóż, kupić można i zaczekać na kolejne ciepłe dni w przyszłym roku. Aha, jakby ktoś nie widział, to informuję, że to są damskie modele, więc, panowie, pieniążki do ręki i lecieć szybko kupić swojej pannie taką koszulkę.
Na koniec muszę napisać, że cieszy mnie ostatnie postępowanie firm odzieżowych, ale zapewne związane jest to z ogromną (i chwilową?) popularnością superhero w Polsce. Niemniej prawdziwi komiksowi fani mogą na tym skorzystać.