środa, 31 października 2012

Pachnieć jak Hulk!

Jeśli masz na zbyciu 60$ i marzyłeś, by pachnieć jak prawdziwy Avenger, to mam dla ciebie świetną informację. Otóż na rynku ukazały się wody kolońskie inspirowane czterema bohaterami Marvela!

W zestawie znajduje się cztery 60ml buteleczki i tylko od twojego widzimisię będzie zależało, czy kobiety będziesz zniewalał jako Tony Stark, Thor, Steve Rogers, czy Bruce Banner.

A jak pachną poszczególne wody przekonają się tylko ci, którzy mają niesamowitą wyobraźnie, gdyż twórcy tak opisują poszczególne zapachy:

Mark VII Armor Up Cologne Głęboko wyrafinowana woda wykuta z żywiołów z nutką nonszalanckiej fantazji. Pachnij jak Tony Stark!

SMASH! Be Angry CologneNiespotykane składniki tworzą zapach nawiązujący zarówno do ponadczasowej wolności jak i skoncentrowanej pasji życia. Pachnij jak Bruce Banner!

Worthy Possess the Power CologneZmysłowa i uwodzicielska żywica z cedrem skrywają i wzmacniają głębokie, niemal boskie piżmo. Pachnij jak Thor!

Patriot Your Attack Plan CologneHołd złożony pewnemu siebie, stającemu w obronie słabszych, ciężko pracującemu Janowi Kowalskiemu, którego każdy z nas nosi w sercu. Pachnij jak Steve Rogers!

Drogi Mikołaju, już wiesz, co masz mi przynieść! :)


2 komentarze:

 1. Szkoda, że nie dałeś linka bezpośrednio do sklepu, albo strony na jakiej to znalazłeś. Chciałbym poczytać o tym coś więcej i się pośmiać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo:
   http://www.entertainmentearth.com/prodinfo.asp?number=GK01002#.UJdxGW_8Ko0

   Usuń