poniedziałek, 29 października 2012

Zegarek od Hachette

No proszę! Hachette dotrzymało obietnicy i dostarczyło nam obiecane zegarki!

Do zegarka w pudełeczku dołączono list z podziękowaniami oraz instrukcję, jak zmienić baterię. Zegarki są z kolekcji The Pocket Watch Collection. Po chwilowym zachwycie pojawia się jednak pytanie: co ja zrobię z takim zegarkiem? Gdyby był na rękę to ok, ale jak mam coś takiego wyciągnąć z kieszeni, to to samo mogę zrobić z komórką, w której jest zegarek.

Aktualizacja:
W kopercie była jeszcze bateryjka. Sprawdźcie dokładnie, bo u mnie niewiele by brakowało i powędrowałaby do kosza.

5 komentarzy:

 1. Chwali się, że wywiązali się z obietnicy.

  A'propos Hachette. Zauważyłem (tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection ), że "Winter Soldier" nie ma być wydany tak, jak oryginał (zeszyty 1-9 i 11-14) tylko skrócona do 8-9 i 11-14. To przecież połowa historii.
  Myślisz, że z innymi może być podobnie? Nie analizowałem wszystkiego i dlatego pytam, bo może Ty zwróciłeś uwagę na coś niepokojącego?

  Ja osobiście obawiam się, że wydawnictwo chce utrzymać te max 200 stron na tom i tak, jak np. siostra Kopciuszka ucięła sobie tylko piętę by zmieścić stopę do pantofelka, tak nasi superherosi mogą być kastrowani bardziej skrajnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze powiedziawszy nie zwróciłem na to uwagi, ani tym bardziej na inne "braki".
   Winter Soldiera chyba coś liznąłem, ale już dokładnie nie pamiętam, dlatego nie mogę stwierdzić, czy ta historia jest dobra. Bo jeśli numery #1-#8 są słabe, to ja wolę, żeby Hachette w ramach tego wydało inną historię. Wolę mieć 2 dobre niż jedną całą.
   Zresztą zobaczymy jak to będzie u nas, bo wydawnictwo twierdzi, że są szanse na to, by komiksy u nas były inne niż w Anglii.

   Usuń
 2. Możesz go sobie na jakąś smycz zawiesić i nosić na wierzchu ubrania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy model. Jednak też nie bardzo bym wiedział co zrobić z takim wiszącym udem. Wolę jednak tradycyjne modele zegarków jakie oferuje na przykład ten sklep http://www.zegarek.net/zegarki/meskie/index.html

  OdpowiedzUsuń