wtorek, 13 listopada 2012

Zrujnowane dzieciństwo: Afera w "Ulicy Sezamkowej"

Nie jestem okrutny i nie lubię rujnować czyichś marzeń, nadziei lub dzieciństwa, dlatego tylko odważnym polecam kliknięcie "czytaj więcej".Kevin Clash (ciemnoskóry mężczyzna widoczny na zdjęciu wyżej) od lat 80. użycza znanemu Muppetowi głosu. Teraz jednak ten 52-letni mężczyzna musiał wziąć urlop. Dlaczego? Bo został oskarżony o pedofilię

Od razu trzeba sprostować skojarzenia, że partnerem seksualnym mógł być Elmo (wtedy nie byłaby to pedofilia, lecz futrzakofilia :)).Nie, był to młody mężczyzna, który twierdzi, że uprawiał seks z Clashem, kiedy miał 16 lat.

I co z tego wynikło? Otóż na razie jest jeden wielki bałagan. Clash przyznał się, że uprawiał seks z młodym mężczyzną, ale, jak podkreśla, był on z pewnością pełnoletni. Poszkodowany ma dowody w postaci e-maili na to, że Clash kłamie. Jedni atakują drugich, drudzy się bronią i atakują pierwszych, a producenci starają się  tę sprawę uciszyć.

Jedno jest pewne - nieprędko zobaczymy i usłyszymy Elmo w nowych odcinkach programu.

Jednak mnie zastanawia jedna rzecz:

- ile czasu upłynie, gdy Elmo dołączy do Pedobeara jako kolejny symbol pedofilii. Droga Tinky Winky'ego do bycia symbolem gejów była krótka i błyskawiczna, więc kto wie, jak będzie z Elmo. Ja bym tego nie chciał, ale  jak wiadomo Internet nie zapomina ani nie wybacza. Zobaczymy, jak się sprawy potoczą.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz