środa, 5 grudnia 2012

A #4 tom Kolekcji, to...


Na stronie jeszcze tej informacji nie ma, ale ci, którzy już kupili dzisiaj donieśli mi, że to właśnie ten komiks ukaże się jako czwarty. A więc jest zmiana! Poprzednio był tam Avengers: Disassembled.

8 komentarzy:

 1. Orientujesz się może jakie numery komiksów zostaną opublikowane ? Mam dość duży zbiór wolverina od mandragory a nie chce się powtarzać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej chodzi tu o te numery: Wolverine #1-4, plus Uncanny X-Men #172-173. I z tego co można się po różnych forach dowiedzieć, jest to dubel. Więc skoro masz dużo komiksów z Wolverine'em, to raczej są szanse, że ci się powtórzy.

   Usuń
  2. Mandragora tego nie wydawała.

   Usuń
 2. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection

  Tu masz spis wszystkich tomów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Celowo nie posługiwałem się tym linkiem, bo jakoś tak mi się wydaje, że w wydaniu w Polsce mogą być pewne zmiany (sama Mucha nawet mówi, by nie ufać tej liście).

   Usuń
 3. Ano właśnie w angielskim wydaniu kolekcji obcięli X-Men #172-173, więc prawdopodobnie u nas również będą tylko #1-4 podstawowej historii. Szkoda, że w ekskluzywnej kolekcji będzie mniej niż w oryginale.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie. Ile tomów z tej kolekcji zostało wydanych? Ostatnio widziałem pierwszy numer w kiosku, ale z racji braku chwilowego funduszu na komiksy, musiałem odłożyć zakup na później. W telewizji też reklamują pierwszy numer, więc pojęcia nie mam, a jednak wolę mieć ewentualny zapas gotówki na pozostałe części.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory wydano tylko ten jeden numer, który widziałeś w kiosku. Następny będzie w tę środę (o ile mnie pamięć nie myli).

   Oczywiście mówię tu o oficjalnym starcie kolekcji, a nie o wakacyjnym teście (wtedy wydano 4 numery).

   Usuń