piątek, 21 grudnia 2012

Apokalipsa od Muchy

Mucha zapowiada kolejny komiks!

Wydawnictwo: Mucha Comics
5/2013
Tytuł oryginalny: The Four Horsemen of Apocalypse
Wydawca oryginalny: Heavy Metal
Rok wydania oryginału: 2012
Liczba stron: 224
Format: 220x320 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydanie: IW sumie informacji jest jak na lekarstwo, bo do tej pory nie została nam zaprezentowana okładka, przykładowe strony, ani, najważniejsze, cena!
Jak  zobaczyłem, że zapowiedziany został tytuł nie z Marvela, to w tym samym momencie wiedziałem, że już go nie kupię. Nie moje klimaty, ale komuś może się on podobać.

Oficjalna strona: http://fourhorsemen.heavymetal.com/

10 komentarzy:

 1. Jakoś mnie to nie kręci. No i patrząc na format i dotychczasowe ceny Muchy to ten albumik wycenią chyba na 200zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie kręci jak najbardziej. Rysunki są przepiękne. Ten komiks to arcydzieło. Nawet jeśli będzie kosztował dwie stówy to i tak go kupię. Sądząc po reakcjach na forach i facebooku chętnych nie zabraknie.

   Usuń
  2. Czyli kretynów w kraju wciąż nie brakuje.

   Usuń
 2. Mam świadomość, że pytanie dotyczy innego tytułu od Muchy, ale zastanawia mnie czy drugi tom z Wielkiej Kolekcji Marvela (Astonishing X-Men: Obdarowani) pokrywa się z zawartością tego samego tytułu od Muchy. Generalnie chodzi mi o to, czy w wersji owadziej nie ma większej ilości rozdziałów. Ze względu na obecność Beasta chciałbym dokupić pozostałe części komiksu, a wydawanie pieniędzy dwa razy na to samo mijałoby się z celem. Chyba, że w wersji Muchy jest więcej rozdziałów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest dokładnie to samo. Nie przepłacaj. Kup w wielkiej kolekcji. Mucha sprzedaje dwa razy drożej.

   Usuń
  2. A nie uważasz, że jak nie wesprzesz Muchy, to ona padnie? WKKM potrwa 2 lata, a potem co zostanie?

   Usuń
  3. Tylko że jeżeli będę płacił dwa razy drożej za te same historie to niedługo ja padnę. W końcu Mucha robi też historie do wielkiej kolekcji, tak więc nie widzę powodu dla którego to wydawnictwo byłoby pokrzywdzone. Chce żebyś mnie zrozumiał. Wydaję dosyć sporo miesięcznie na komiksy, ograniczając inne rozrywki. Jeżeli mogę kupić taniej to kupię taniej. Z Muchy i Egmontu też kupuję ale nie wszystkie.

   Usuń
 3. ,,Jak zobaczyłem, że zapowiedziany został tytuł nie z Marvela, to w tym samym momencie wiedziałem, że już go nie kupię". Szkoda, bo omija Cię wiele ciekawych historii. Czytanie jedynie komiksów Marvela jest trochę nudne. Osobiście dużo bardziej wolę świat DC czy też Vertigo. Otwórz się na nowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z braku czasu jestem "zamknięty" :)
   Ale tak poważniej, to lubię Marvela, bo dobrze się w nim czuję - znam wiele postaci, wychwytuję smaczki, nawiązania itp. W DC czuję się już gorzej, bo wiem, że coś mnie omija i na tym wiele tracę. Zobaczę, może kiedyś "przeje" mi się Marvel i zmienie kierunek :)

   Usuń
 4. Nie podają ceny bo każdy by uciekł.

  OdpowiedzUsuń