piątek, 28 grudnia 2012

Konwentowe opowieści - pasek #10
KONWENTOWE OPOWIEŚCI

scenariusz: Brad Guigar
rysunki: Chris Giarrusso
specjalne podziękowania dla Jima Demonakosa (dyrektora ECCC) za zgodę na publikację
tłumaczenie: Bartosz Rakowski
grafika: Grzegorz Pamuła
korekta: Wojciech Abram

Wcześniejsze paski:

5 komentarzy:

 1. Wiesz może co ostatecznie będzie czwartym tomem wielkiej kolekcji komiksów Marvela? Na ulotce z 2 tomu mam "Wolverine", a na allegro są do kupienia pierwsze 4 tomy i czwartym jest "Upadek Avengers"

  http://allegro.pl/wielka-kolekcja-komiksow-marvela-tom-1-4-nowe-i2890841067.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatecznie będzie Wolverine.

   Avengers Dissassembled było jako #4 gdy odbywał się test Kolekcji na wakacjach. Hachette pozbierało ankiety i wynikło z nich najwidoczniej, że ludzie chcą Wolverine'a, więc postanowili zamienić Avengers właśnie na Wolverine'a.
   Dissassembled również pojawi się w Kolekcji, ale zapewne nieco później. W każdym razie nie warto kupować tego, co podałeś z allegro.

   Usuń
  2. To jeszcze jedno pytanie. Czy Astonishing X-Men: Obdarowani w wersji WKKM pokrywa się materiałem z tym, co było w wersji Muchy? Zastanawiam się nad dozbieraniem reszty, tylko nie chcę, aby wyszła sytuacja, że wersji WKKM będzie mniej materiału i będę musiał dokupić pierwszy tom od Muchy.

   Usuń
  3. Tom 2 Astonishing X-Men pojawi się w kolekcji Hachette. Od Muchy warto wziąć tom 3 i 4. I lepiej się spieszyć póki nakład się nie wyczerpał bo sądzę, że sporo ludzi się na to teraz rzuci :)

   Usuń
 2. Pokrywa się, pokrywa. Dodam nawet, że jest w tomie z WKKM poprawione tłumaczenie i mniej błędów - więc polecam zakup.

  OdpowiedzUsuń