poniedziałek, 31 grudnia 2012

To jak to jest z tą płatnością za kolejne numery Kolekcji?

Parę dni temu otrzymałem pierwszą przesyłkę od Hachette, zawierającą Astonishing X-Men: Obdarowani i Iron Man: Extermis, ładny kubeczek i list. Przejrzałem wszystko, przekopałem całe pudło i nie znalazłem czegoś równie ważnego - blankietu wpłaty za kolejną przesyłkę.
Napisałem do znajomych, którzy również zamówili prenumeratę i otrzymali swoją przesyłkę - oni też nie posiadają tego blankietu. Przeszukałem fora komiksowe - to samo!
I od razu zacząłem się zastanawiać, jak ja, kurczę, zapłacę za kolejne numery? Przecież mówiono, że będzie w paczce!
Dzisiaj kolega zadzwonił do Hachette i wyjaśniła się sprawa płatności.

Okazuje się, że za miesiąc do naszych drzwi ponownie zawita listonosz i zostawi nam przesyłkę. Dosłownie zostawi, bo nie będziemy musieli za nią mu płacić. W środku znajdziemy #4 i #5 numer Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, prezent (bodajże torba) i blankiet wpłaty za #4 i #5 numer. Dopiero wtedy będziemy mogli zapłacić za otrzymane już komiksy. Czyli żadnego płacenia przy odbiorze, czy na zapas.
Ciekawe rozwiązanie. 

Czyli problem z płatnością rozwiązany, czekamy więc na kolejną paczuszkę.

8 komentarzy:

 1. Ja zamówiłem kolekcję od tomu 3, więc na przesyłkę jeszcze trochę zaczekam ciekawe czy też podarują mi opłatę za komiksy :P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale przecież chyba każdy wiedział o tym już od dawna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A cóż to był za list?

  Żadnego listu w paczce nie mialem :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy tom trzeci już można kupić w kioskach?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach! To wyjaśnia, czemu tak długo nie ma recenzji X-menów.

  OdpowiedzUsuń
 6. A jest jakaś rozpiska kiedy będzie wychodzić kolejny tom kolekcji, czy po prostu od 2.01 liczyć dwa tygodnie i tak w kółko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdą środę co dwa tygodnie będzie nowy tom Kolekcji. Najwyżej zrobię zaraz jakąś rozpiskę z boku strony co i kiedy.

   Usuń