poniedziałek, 3 grudnia 2012

Zamówienie: New Avengers: Wojna domowa

W końcu zdecydowałem się zamówić najnowszy komiks od Muchy. Od jego zapowiedzi przez to wydawnictwo minęło już trochę czasu, ale ja celowo zwlekałem. Dlaczego? I dlaczego uważam, że dzisiaj jest idealny moment za zamówienie swojego egzemplarza tego świetnego komiksu? Ten obrazek powinien wam wszystko wyjaśnić:

Raz w roku także przy zamówieniach poniżej 200 zł otrzymują Państwo od nas darmową wysyłkę.
I wszystko jasne! :) Każdy, kto złoży dziś swoje zamówienie, za wysyłkę jakiegokolwiek towaru z asortymentu gildii, nie zapłaci za wysyłkę ani złotówki.
A gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, to to powinno go przekonać, że jest tak jak piszą:A że komiks jest jeszcze promocji 25% taniej, to nie wiem, czy uda się komuś gdziekolwiek znaleźć ten komiks taniej.

Szkoda tylko że komiks będzie wysyłany dopiero 7 grudnia (w piątek), więc dotrze do nas dopiero w poniedziałek (10 grudnia). Niecierpliwi, w tym ja, będą musieli się uzbroić w cierpliwość. A szkoda, bo Mucha na swoim facebookowym profilu w piątek podała taką informację:


No szkoda, że gildia się nie załapała na ten poniedziałek... ani wtorek... ani środę... tylko piątek. Chociaż ja się tam nie znam i może to faktycznie najwcześniejszy moment.

A, i druga część wiadomości od Muchy jest również ciekawa. Bo że mowa tu o Civil War to nie jest tajemnicą. Pytanie tylko, czy pojawi się ten komiks jeszcze w tym roku, czy będziemy mogli się nim cieszyć dopiero w 2013 r.? Po przeanalizowaniu Internetu już jakiś czas temu stawiałem na ten rok, ale patrząc na zawartość swojego portfela, wolałbym by ten komiks pojawił się jednak w przyszłym roku. No chyba że Mucha mnie wspomoże :P 
Więcej informacji w środę.


[aktualizacja]

Właśnie dostałem wiadomość od gildii:

Witaj!

Z radością informuję, że Twoje zamówienie o numerze #100817 zostało dziś zapakowane i wysłane UPS-em. Przesyłka ma numer..., jej status możesz od teraz samodzielnie śledzić używając odpowiedniej opcji na stronie pod adresem http://www.sklep.gildia.pl... Mam nadzieję, że produkty zakupione w Sklepie Gildii sprawią Ci satysfakcję. Dodatkowo bardzo proszę o zamieszczenie kilku słów komentarza na naszej stronie internetowej http://www.sklep.gildia.plna temat sklepu oraz zakupionych produktów.
Komentarze można umieścić pod opisem zakupionych produktów:

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/199444-new-avengers-5-wojna-domowa#komentarz

Twoja opinia jest bardzo cenna dla nas oraz innych klientów sklepu. Pomoże nam trafniej podejmować decyzje dotyczące oferty i rozwoju sklepu, a naszym klientom ułatwi podjęcie decyzji o zakupie w Sklepie Gildii. Dziękuję za skorzystanie z naszej oferty i zapraszam do częstych wizyt.
Czyli okazuje się, że komiks jest dostępny w sklepie gildii! I to jest świetna wiadomość. Zamawiać! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz