środa, 9 stycznia 2013

Wielka Kolekcja... Batmobili?

Oglądałem przed chwilą angielskie MTV, a moim oczom, podczas reklamy, ukazało się coś takiego: 


czyli... kolekcja, w której możemy znaleźć repliki samochodów Batmana. O taki np.

No nie powiem, byłem w małym szoku, bo w życiu bym się nie spodziewał takiej kolekcji!

Za taką przyjemność przyjdzie nam różnie zapłacić, ponieważ cena pierwszego numeru wynosi ₤2,99, drugiego ₤5,99, a od trzeciego będzie to już ₤9,99. Do tej pory ukazał się w Wielkiej Brytanii tylko #1 numer, #2 ma mieć premierę 17 stycznia.


Do każdego tomu, jak to zazwyczaj w takich kolekcjach bywa, dołączona jest gazetka, w której możemy znaleźć wiele informacji na temat posiadanej repliki Batmobila.Ale i tak kwintesencją są zamknięte w plastikowym prostopadłościanie samochodziki. Twórcy kolekcji zachwalają nie tylko detale Batmobili, ale również całą "scenografię" (soczewkowe 3D i elementy otoczenia).Hmm, czy coś jeszcze? Wspomnę jedynie o prenumeratorach, którzy za złożenie zamówienia otrzymają replikę Batwinga, limitowany Batmobil, "rejestrację samochodową", segregator i wydanie cyfrowe gazetek dołączonych do poszczególnych samochodów.

Czy chciałbym, żeby ta kolekcja pojawiła się w Polsce? Raczej nie. Figurek Marvela nie zbierałem (no dobra, mam 3), więc Batmobil kupiłbym może z jeden i tyle. 

I na koniec reklama, którą dzisiaj widziałem:


1 komentarz:

  1. mam na sprzedaz 3 sztuki opisywanego wyzej batmobita z kolekcji batman movies

    OdpowiedzUsuń