wtorek, 15 stycznia 2013

Wyniki typowania #7 numeru Kolekcji

Jakiś czas temu poprosiłem was, żebyście obstawiali komiks, który pojawi się w WKKM jako ten oznaczony szczęśliwą siódemką. Jutro najprawdopodobniej dowiemy się, co to będzie, ale ja już zebrałem wasze typy. W większości stawiacie na komiks Captain America: Winter Soldier (5 głosów)!


Na drugim miejscu uplasował się Thor: Reborn (3 głosy), a po 1 głosie dostały: Avengers Disassembled, Hulk: Silent Screams, Daredevil: Born Again, The Ultimates: Super-Human i Spider-Man: Maximum Carnage.

Zobaczymy więc jutro, czy komuś udało się trafić właściwy tytuł.

8 komentarzy:

 1. Z drugiej strony nie jest pewne czy pokażą jutro jaki będzie 7 numer.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego dla bezpieczeństwa napisałem, że "najprawdopodobniej dowiemy się", choć naprawdę mam jednak nadzieję, że jutro poznamy :)

   Usuń
 2. No i lipa, Wolverine w kioskach a na tekturce brak zapowiedzi 7 numeru... Chyba musimy poczekać do Venoma, licząc, że pod koniec przyszłego tygodnia dostaną to prenumeratorzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko że w paczkach z prenumeratą nie ma żadnych tekturek (przynajmniej nie było w pierwszej przesyłce), więc albo czekamy 2 tygodnie do premiery Venoma, albo liczymy na aktualizację strony kolekcji. No chyba że ktoś związany z kolekcją puści parę z ust, ale na to raczej bym nie liczył.

   Usuń
 3. Nie uzupełnili aktualnego, to i przyszłych nie będzie na stronie :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Na aktualizację strony kolekcji bym nie liczył. Wystarczy rzucić okiem na brytyjską stronę.

  OdpowiedzUsuń
 5. A propos WKKM: Geeku, masz chyba źle "skonfigurowany" ten boczny panel: "siódemka" wyjdzie raczej jakoś pod koniec lutego, aniżeli już 20-go.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli numer 7 ukazałby się 20-tego to byłby tylko tydzień odstępu od numeru 6 (13 luty). Powinna być data 27 luty przy numerze siódmym

  OdpowiedzUsuń