sobota, 30 marca 2013

Co to za komiks?

Niebawem (bo 5 kwietnia) na naszym rynku ukaże się komiks, którego bohaterami są te postacie:


Wiecie może, co to za komiks?


A gdybyście zobaczyli np parę kadrów z tego komiksu......lub przeczytali opis...


...to wiedzielibyście, o czym mowa?

Nie? 
To spokojna głowa, bo ja też nie miałbym pojęcia. :) Dlatego już wyjaśniam, z fragmentem jakiego komiksu właśnie się zapoznaliście.

Otóż dostałem informację od wydawnictwa Helion, że w swojej ofercie będą mieli pozycję, która się nazywa: "Zasady wywierania wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Komiks".
A jej okładka wygląda tak:


Ze strony wydawnictwa dowiadujemy się, że tytuł ten ma 64 strony i kosztuje 26,97zł. Premiera, jak już wspomniałem we wstępie, 5 kwietnia.

Zanurz się w świat niedalekiej przyszłości, w którym toczy się walka z mrocznymi siłami pragnącymi zmienić ludzi w bezmyślną tłuszczę. Poznaj strategię, która może ocalić nasz gatunek — czyli odkryj sześć najskuteczniejszych zasad wpływania na ludzi. Naucz się działać skutecznie na gruncie prywatnym i zawodowym oraz demaskować tych, którzy usiłują wywrzeć na Ciebie wpływ. W Twoje ręce składamy broń o niepokojąco dużym polu rażenia, która pozwoli Ci dowolnie kształtować otaczającą rzeczywistość. Ta broń to psychologia wpływu. Przetestuj ją i sprawdź, jak działa, a gwarantujemy, że już nigdy się z nią nie rozstaniesz…

Natomiast tutaj możecie się zapoznać z kilkoma stronami (stamtąd pochodzą prezentowane wcześniej kadry).

Kupillibyście?

1 komentarz:

  1. Kurcze, myślałem że to coś ze Stargate

    OdpowiedzUsuń