poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Breaking news - nowa encyklopedia od Ameetu!

Pamiętacie jeszcze o tym wydawnictwie? Tak, to to samo, które jakiś czas temu wydało Avengers. Encyklopedia postaci. Okazuje się, że pani, która kiedyś powiedziała mi, że mają w planie wydawanie kolejnych encyklopedii, nie myliła się - dzisiaj dostałem konkretne informacje.
Zapewne zanim przeczytaliście to, co tu napisałem, rzuciliście okiem na okładkę nowej encyklopedii. Ale napiszę to i tak - niebawem w nasze ręce trafi Lego Star Wars. Encyklopedia postaci!

Z informacji, które dostałem na maila dowiedzieć się można, że encyklopedię będzie można zakupić już we wrześniu. Ceny nie znam, ale zapewne będzie zbliżona do tej o Avengers.

Amazon podaje, że ta encyklopedia ma 208 stron.

A oto kilka przykładowych stron z angielskiej wersji.


Kupilibyście?

1 komentarz:

  1. Posiadam wersję angielską: świetna rzecz, choć raczej dla miłośników klocków LEGO. W zapowiedziach tego wydawcy jest też LEGO® Star Wars™. Słownik ilustrowany, obydwie książki idealnie się uzupełniają, choć pozostaje obawa, czy zostaną zaktualizowane o wydane w ostatnich latach zestawy/ludziki. Character encyclopedia oryginalnie ukazała się w 2011 roku, a TVD w 2009 roku - tak więc upłynęło trochę lat, a The LEGO Group przez ten czas wydało sporo nowych zestawów ze świata Star Wars.

    OdpowiedzUsuń