środa, 10 kwietnia 2013

Najlepszy obóz pod słońcem!

Od dawna wyczekiwane słońce, które teraz tak niemiłosiernie świeci mi w oczy, że z trudem trafiam w literki na klawiaturze, sprawiło, że zamarzyły mi się wakacje. I jest mi niezwykle przykro, bo przed sobą mam ofertę obozu, która z geekowskiego punktu widzenia jest genialna!


No bo na którym obozie są takie atrakcje jak (uwaga, trzymajcie się):
- zajęcia linowe z Supermanem – nauka wiązania węzłów i wyzwalania się z nich
- poznawanie technik samoobrony – tajniki sztuk walki superbohaterów
- trening Spider–Mana
- szkolenie X-Mana 

A i to i tak nie są wszystkie z nich. Prawda, że brzmi wspaniale i kusząco? Ale przejdźmy do rzeczy.

Wpatruję się właśnie w ofertę Biura Turystycznego Szarpie Travel, które do tego stopnia mnie zaskoczyło i zainteresowało, że nie mogłem o nim nie napisać.
Jak udało mi się dowiedzieć, biuro to działa już na naszym rynku od 17 lat (co jest w sumie dość ważną informacją, bo wiadomo, że sprawdzone, pewne i nie wywiezie nam gdzieś naszych dzieci, a potem „zniknie”) i organizuje obozy dla tysięcy dzieci rocznie (w 2012 z oferty skorzystało około 7 tysięcy dzieci). Co ciekawe, Szarpie Travel organizuje tematyczne obozy, stąd też Obóz Superbohaterów, który zwrócił moją uwagę, a pomysły na obóz można zgłaszać organizatorom. Podejrzewam więc, że nic nie będzie stało na przeszkodzie, gdybyśmy się chcieli udać na Obóz Harry’ego Pottera lub Obóz Pokemonów, a to tylko świadczy o plusach tej firmy. Osom!
Ale wróćmy do najważniejszego – Obozu Superbohaterów. Firma na swojej stronie internetowej, tak reklamuje swoją ofertę:
„Chciałbyś choć raz uczestniczyć w specjalnej misji Supermana i marzysz o pokonywaniu wrogów w towarzystwie Spider-Mana. Znasz na pamięć przygody swoich idoli. Z największą przyjemnością wziąłbyś udział w szkoleniu superbohatera i sprawdził na co Cię stać. W takim razie te kolonie i obozy są dla Ciebie. W malowniczym otoczeniu Tatr rozpoczniesz naukę w Akademii Superbohaterów. Zaznajomimy Cię z technikami sztuk walki, kamuflażu i poruszania się w terenie, co musi umieć walczący ze Złem obrońca ludzkości. Na zajęciach linowych nauczysz się wyswobadzania z więzów. A treningi Spider-Mana i szkolenie X-mana pozwolą Ci na wyćwiczenie sprawności i kondycji. Przygoda się zatem zaczyna. Nie może Cię tam zabraknąć!”

W szkoleniu superbohaterów, które ma miejsce w Zakopanem,  można uczestniczyć w dwóch terminach:

01/07/2013 - 12/07/2013
i
13/07/2013 - 24/07/2013

I bez względu na datę cena pobytu wynosi 1257zł (co zawiera cena, można przeczytać tutaj).

I wiecie, co mnie jedynie dyskwalifikuje, żeby udać się na ten obóz? Wiek! Oferta ta skierowana jest do dzieci w wieku 6-11 lat, więc takie stare konie jak ja niestety nie mogą jechać – no chyba że się wkradnę tam cichaczem, wszak do Zakopanego mam niedaleko J

No to jak, bylibyście zainteresowani taką ofertą? Wysłalibyście wasze dzieci na taką przygodę?

Bo jeśli tak, to piszcie śmiało do pani Doroty (d.limontas@szarpie.pl) lub do mnie, a ja wszyściutko przekażę.

1 komentarz:

  1. podrabiam wiek ,zmniejszam go o jakieś minimalne 19 lat i jadę:D:D!!
    usagi:)

    OdpowiedzUsuń