sobota, 11 maja 2013

Avengers Assemble!!!

Nie wiem, jak wy, ale ja to będę oglądał na pewno.
Start: 26 maja.

9 komentarzy:

 1. Odczuwam wielki ból serca z powodu małej ilości informacji o postaciach z DC. DC też (a może przede wszystkim) ma ciekawe animacje, y'know?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się jak mogę, by po równo rozdzielać informacje o Marvelu i DC, więc spokojnie - znajdę coś ciekawego o DC to wrzucę tu.

   Usuń
 2. Po ostatnim idiotycznym Spider-Manie który był najeżony komiczną deformacją postaci, przerysowaniem i głupimi comic-reliefami (wpływ Disneya?) bardzo się obawiam nowej animacji od Marvela. Ultimate Spider-Man odbieram jako próbę skopiowania stylu animacji Teen Titans, która sporo czerpała z japońskich kreskówek; niestety w przypadku Pająka to się wg mnie totalnie nie sprawdziło. Co gorsza tamten Spidey ciągle leci, a takie rewelacyjne Young Justice zakończyli po 2 sezonie.
  Co do YJ to szczerze polecam. Mam wrażenie, że oba seriale zostały stworzone dla młodzieży, ale efekt jest taki, że Spidey nadaje się tylko dla dzieci, a YJ dla wszystkich.

  PS: Nie da się usunąć z bloga weryfikacji przy wpisywaniu postu? Strasznie to męczące.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie powinno być tej weryfikacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. a kiedy na polskim disney xd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się dowiedzieć jak najszybciej się da.

   Usuń
 5. Ja jestem straszne sceptyczny wobec tego projektu. Animacja wygląda o wiele lepiej niz w EMH, ale poziom scenariusza może być mizerny... ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież to ma być dla dzieci więc czego wy się spodziewacie?

  OdpowiedzUsuń