środa, 8 maja 2013

Jeszcze parę słów o Marvel Superbohaterowie Batalia Szachowa

Potwierdzają się informacje dotyczące ceny, jaką musimy zapłacić za poszczególne numery Batalii Szachowej. Było 4,90zł za pierwszy numer, a dzięki zdjęciom, które dostarczył mi Anonimowy, wiemy już na 100%, że cena kolejnego numeru to 14,90zł. A więc dla mnie to już o wiele za dużo. 
Ponoć od trzeciego numeru ma być jeszcze drożej!

Tymczasem można podziwiać, co ciekawego znajdziemy w #2 numerze Batalii Szachowej.

Można zauważyć, że dopiero w kolejnym numerze otrzymamy kartonową!!! szachownicę do gry.Wolverine i Hulk z efektami specjalnymi czekają. Szkoda tylko, że ja w dalszym ciągu nie wiem, na czym polegają te efekty. Hulk może robi smash?


więcej zdjęć: klik

10 komentarzy:

 1. Ja w Krakowie numeru 1 nie znalazłem :(
  A strasznie mnie ciekawiło jakież to dźwięki Spider-Man wydaje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż zapytam - czy ktoś w ogóle w Małopolsce to dostał? Bo ja też nie widziałem tech szachów u siebie.

   Usuń
 2. Za dwie figury szachowe i gazetkę 15 zł to za dużo? :) Hah. Wiesz muszą coś na tym zarobić. Nie interesuje mnie to i nawet za 5 zł bym tego nie kupował ale do tych 15 zł to jest cena do zaakceptowania. Te 25 zł czy ile to ma być to już przeginka. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. U siebie (na Mazurach) nie widziałem tych szachów. I w sumie dobrze, bo przynajmniej zaoszczędziłem 20 zł i nie będę miał na biurku kolejnych zbieraczy kurzu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do efektów specjalnych figur to Spider-Man wydaje dzwięk wystrzeliwanej pajęczyny, Hulk jest zrobiony z przezroczystego plastiku i świeci się od środka, natomiast Wolverine ma mieć odrzucane ostrza. Numer trzeci będzie już niestety kosztował 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co czytam na zamieszczonym tu obrazku (drugi), to w trzecim numerze kupuje się tekturowa szachownicę, a Wolverine jest w prezencie :)
  Aha, u mnie w Iławie są nadal numery 1 i 2.
  Najwyraźniej Marvel lubi Iławę, była tu testowa WKKM w kiosku, Thorgal od Hachette a teraz szachy superbohaterów :)
  OlgierdC

  OdpowiedzUsuń
 6. a Warszawie w żadnym sklepie znaleźć tego nie dało się...

  OdpowiedzUsuń
 7. W moim Kiosku Ruchu leżało aż 5 sztuk drugiego numeru !!! Zresztą w Szczecinie nie ma problemu ze zdobyciem tej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeci numer już w sprzedaży od środy wraz z tekturową szachownicą i figurą Wolverine z dzwiękiem. Cena niestety 24.90

  OdpowiedzUsuń
 9. Czwarty numer już w kioskach, a na YouTube znalazłem taki filmik : https://www.youtube.com/watch?v=z--Y2pOgupM

  OdpowiedzUsuń