piątek, 7 czerwca 2013

Breaking news - Lego Iron Man w Kaczorze Donaldzie!

Dwutygodnik "Kaczor Donald" ma dla nas nie lada gratkę w najnowszym numerze - figurkę LEGO Iron Mana razem z dronem (po co Ironowi coś takiego? Nie wiem).Cena Kaczorka to 9,99zł, ale UWAGA! zanim pełni nadziei polecicie do kiosku po swój egzemplarz, polecam przeczytać recenzję tego klocka pod tym linkiem (klik) - mnie ona nie zniechęca, bo jutro jadę do swój egzemplarz. :)

Za cynk dziękuję aż dwóm osobom, które prawie równocześnie podesłały mi tę wiadomość - Rafał i Artur - dzięki wam jeszcze raz!

Link do strony KD (klik)


4 komentarze:

 1. Na dodatek zawartość numeru bardzo ciekawa.
  10-stronicowy komiks Vicara (którego wszyscy czytający KD pod koniec lat 90-tych powinni kojarzyć, on robił długie komiksy na koniec) oraz 22-stronicowy komiks Ferioli'ego, najlepszego obecnie rysownika komiksów z Mikim, sporo jego komiksu też było w KD w latach 90-tych, sam odwiedził Polskę w 2010 roku (http://www.komiks.gildia.pl/wywiady/cesare-ferioli-2010)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z KD już dawno wyrosłem. Poza tym, numery od 2002 roku były coraz bardziej słabsze (zwłaszcza komiksy), więc w końcu przestałem się tym interesować. Z Lego też wyrosłem. Jednak dobrze wiedzieć, że nawet w KD można znaleźć coś z SH.

  OdpowiedzUsuń
 3. mój syn się tak napalił,że musiałem kupić - pobawił się 5 minut i rzucił stakiem w kąt :p
  Dobrze że chociaż komiks poczytamy przed snem :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mi oddać figurkę, skoro już niepotrzebna (bo ja swojego egzemplarza jeszcze nie dopadłem) :)

   Usuń