piątek, 21 czerwca 2013

Ten.Batman.Jest.Straszny.

I to nie strasznie dobry, strasznie ciekawy. Nie, nie. Strasznie niedobry, strasznie brzydki - w tę stronę idźmy. No bo jak inaczej można nazwać to, czym Cartoon Network chce nasz straszyć od 13 lipca?


Oczywiście nie nasz CN, a amerykański. Więc w tym jest jednak jakaś pociecha. Te trójkątne głowy, ta pustka w otoczeniu, ten brzydki Batman...Jedno jest pewne - nie będę oglądał Beware the Batman. I mówcie co chcecie.

8 komentarzy:

 1. Koszmar, ale Batman miał już podobne koszmarki, na przykład Batman: Odważni i bezwzględni też na CN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co jak co, ale Brave and the Bold będę bronił. Jest to świetna kreskówka, skierowana na pierwszy rzut oka dla dzieci, ale w rzeczywistości tylko prawdziwy fan Batsa ją doceni. Tysiące nawiązań, easter-eggów, a niektóre sceny są jakby żywcem wyjęte z komiksu (walka Batmana i Supermana, jest po prostu żywcem wyjęta z "Powrotu Mrocznego Rycerza"). Kreskówka jest po prostu hołdem złożonym Golden i Silver Age. Spróbój obejrzeć tą kreskówkę jeszcze raz, z takim nastawieniem jak ja, a powinna ci przypaść do gustu...

   Usuń
 2. Jednak trzeba najpierw mieć pewną wiedzę o komiksach itp żeby docenic. Pan oisaj pewnie jej nie ma i po prostu jest dla niego słabo. Żeby nie było dla mnie jest zazwyczaj tylko średnio. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie czasy taki Batman :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja najpierw zobaczę a potem będę komentował. Batman się zmienia, trochę przypomina Obamę. Pewnie poprawność polityczna zadziałała ;) Zobaczymy. Nie jest tak źle.
  Ralfi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jest tak strasznie. Najbardziej odstrasza facjata Bata, ale że to najważniejszy element tego bohatera ;p to całość wychodzi słabo. Zobaczymy co dalej z tego wyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 6. podobne do green lantern, ktore zdjeli jakos niedawno, pewnie nawet to samo studio robilo obie animacje. nie przepadam za tymi komputerowymi 3d czy cos animacjami ale batka trzeba bedzie wyprobowac...

  OdpowiedzUsuń
 7. Może projekty postaci nie są zbyt udane, ale zanimowane jest to całkiem dobrze i naprawdę płynnie. W podobnym stylu robiony był "Green Lantern TAS", który wyszedł świetnie. Na pewno zobaczę.

  OdpowiedzUsuń