sobota, 27 lipca 2013

Okładki Białego Orła #5 robią wrażenie!

Piąty numer Białego Orła pojawi się w sklepach w sierpniu, ale już teraz możecie zastanowić się  nad okładką, która ozdobi wasz egzemplarz - bo może nie wiecie, ale kolejny raz Biały Orzeł ukaże się w dwóch wersjach okładkowych.Jeśli dokładnie przyjrzeliście się pierwszej okładce, to zapewne zauważyliście, że posiada ona informację: Edycja Gildia. I tak więc, komiks z tą okładką kupicie tylko i wyłącznie w sklepie gildia.pl. Do Empików i innych sklepów komiksowych (w tym również w gildia.pl) trafi drugi wariant narysowany przez Annę Helenę Szymborską.

To co, na który się piszecie?

6 komentarzy:

 1. Mi się zdecydowanie bardziej podoba druga okładka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Konwentowe opowieści - pasek #12... jak bedzie komiks z solowymi przygodami tej bohaterki z pierwszej okladki to moze kupie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie druga okładka. Ale i tak czekam na wydanie zbiorcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałem gdzieś, że z kolejnymi (tj. od czwartego) zeszytami nie będzie tak kolorowo, jak było z pierwszymi trzema i na jakieś wydanie zbiorcze przyjdzie nam chwilę poczekać.

   Dobrze widzę, że te zeszyty kosztują dyszkę niecałą? Bo mam czwarty zaległy jeszcze i przymierzam się do zakupu. Będzie trzeba wziąć przy okazji kiedyś.

   Jaskier

   Usuń
 4. Czwartego numeru kupiłem obie wersje i teraz też tak pewnie zrobię

  Czarny

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie żebym marudziła, ale nowy numer miał być przed wakacjami... :(

  OdpowiedzUsuń