wtorek, 3 września 2013

Dołącz do Drużyny SuperW i zostań prawdziwym superbohaterem!

Jeśli często zaglądasz na mojego bloga, to z pewnością lubisz komiksy i superbohaterów. Ba, mógłbym się nawet założyć, że nieraz marzyłeś o tym, żeby mieć jakieś supermoce i móc pomagać innym. Nie oszukujmy się - istnieją bardzo nikłe szanse, że ugryzie nas napromieniowany pająk, zostaniemy oblani jakimiś chemikaliami albo ktoś wstrzyknie nam serum superżołnierza. Pieniędzy jak Stark lub Wayne chyba nikt z nas nie ma, więc na zostanie bohaterem pokroju Iron Mana czy Batmana też raczej nie ma co liczyć. Nie każdy ma też na tyle odwagi, by wcisnąć się w kostium i pomagać ludziom jak członkowie Szczecińskiej Ligii Superbohaterów.

To w takim razie nie ma szans na to, byśmy zostali superbohaterami? Oczywiście, że są - wystarczy, że wesprzecie Drużynę SuperW Szlachetnej Paczki!


A jak to można zrobić?  

Trzeba dołączyć do Drużyny SuperW. A kim jest SuperW? SuperW to wolontariusz, który "dociera do prawdziwej biedy, wchodzi tam, gdzie inni są obojętni albo boją się wejść. Wolontariusze sami odnajdują potrzebujących w swoim mieście, przychodzą do ich domów, pytają o biedę, jej przyczyny i konkretne potrzeby. Dla wielu potrzebujących już sama wizyta wolontariusza jest pomocą, dodaje wiary w ludzi, pokazuje, że nie są sami. Wolontariusze jednoczą bogatych i biednych w swoich miastach".

Jeśli chcesz dołączyć do drużyny, możesz zrobić to przez ten link:
Moi drodzy, pokażcie, że nie tylko kochacie superbohaterów, ale także, że superbohater kryje się w każdym z was. Uratujmy wspólnie świat! 

więcej informacji:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz