poniedziałek, 23 września 2013

MMH - czy możemy się spodziewać jej w Polsce?

Czasami zdarza mi się wchodzić na forum gildii i poczytać opinie czytelników na temat Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Ostatnio zauważyłem,  że wiele osób zaczęło zastanawiać się nad kolejna kolekcją komiksów Marvela w Polsce - Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection. Czy będzie, kiedy będzie itd. Ja postanowiłem zapytać o to bezpośrednio w wydawnictwie.


Oczywiście odpowiedź jest w iście "aszetowskim" stylu. :)
5 komentarzy:

 1. Przecież ta kolekcja nawet jeszcze w Anglii nie wystartowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale była już seria próbna. Jeśli w najbliższych miesiącach nie wystartuje w UK właściwa kolekcja, to raczej nie ma na nią co liczyć. Tym bardziej, że 55ty tom WKKM w UK to będzie Marvels Origins czyli zebrane pierwsze występy głównych bohaterów Marvela. Pierwotnie miało to się znaleźć w MMH.

   Usuń
  2. Do Hachette nawet nie ma co pisać w takich sprawach, bo zawsze udzielają wymijających odpowiedzi. Wg nich chociażby kolekcja Thorgala wystartowała i w ciągu miesiąca mają rozsyłać prenumeraty, a wiadomo że jest dostępna tylko w wybranych województwach. Szkoda słów na taką politykę informacyjną.

   Usuń
 2. Moim zdaniem to byłoby spoko. Napewno bym ją prenumerował. Fajnie załatałaby część luk w fabule pomiędzy wszysktkimi tomami wielkiej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli - jak się sprzeda WKKM, a licencja nie będzie kuriozalna wydadzą ;)

  OdpowiedzUsuń