wtorek, 17 września 2013

Wściekli bohaterowie Marvela

Angry Burds w wersji Star Wars były niezłe, ale gdyby ktoś przeniósł Ptaszyska do świata Marvela (lub DC) to byłoby genialnie. Ale cóż - na razie nie wiadomo nic o takich planach Rovio, więc pozostaje nam tylko pomarzyć i pogdybać, co by było, gdyby...?


Macie jakieś propozycje na inne ptaki? Ja osobiście widziałbym w roli niebieskich ptaszków Multiple Mana lub Kukułki ze Stepford. Albo Flasha w roli żółtego Ptaszyska. :)źródło: klik

6 komentarzy:

 1. Łeeeeee Geeku co tam drukarnia narozrabiała u was w Hachette? :( Pani z infolinii powiedziała, że New X-Men przyszli z błędami w druku i wysyłkę tomów 20-21 przełożono z zeszłej środy na 21 czyli piątek, nigdy się nie doczekam :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 21szy to chyba sobota, a nie piątek. Ja kupuję w kiosku, zareklamowałem. Mają mi przysłać poprawioną wersję. Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejście w stosunku do klienta.

   Usuń
  2. Kupiłem, ale jeszcze nie przeczytałem. Jakie dokładnie to są błędy?

   Usuń
  3. Kolejność stron została zmieniona względem oryginału.

   Usuń
 2. Właściwie to dobrze,że nie wysłali takiej wersji, ale mogliby o tym w jakiś sposób informować, zwłaszcza, że tomy 20-21 teoretycznie powinny dojść pocztą 7 dni temu, w dniu premiery, na stronie kolekcji nie ma o tym, żadnej informacji.

  OdpowiedzUsuń