czwartek, 10 października 2013

PA!con zaprasza!

Od Pawła Biernackiego - rzecznika prasowego - dostałem informację o zbliżającym się konwencie dla fanów komiksu (i nie tylko) w Warszawie. Przekazuję ją w całości, żeby nic nie przekręcić. :)


Oto treść wiadomości:

Konwent PA!con po raz kolejny w Warszawie!

Warszawa, 9 października 2013 – Warszawskie Stowarzyszenie Entuzjastów Japońskiej Kultury Popularnej „Animatsuri” po raz kolejny organizuje wydarzenie PA!con.

PA!con, czyli Popculture Alternative Convention, to już czwarta impreza przygotowana przez Stowarzyszenie „Animatsuri” w tym roku. Po bardzo ciepło przyjętym konwencie „Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej – Letnia Szkoła Animatsuri”.

Stowarzyszenie postanawia rozszerzyć pole zainteresowań do całej popkultury. PA!con odbędzie się w Zespole Szkół nr 55 im. Gen. S. Maczka mieszczącym się przy ulicy Gwiaździstej 35 w Warszawie w dniach 7-8 grudnia 2013 r. Na imprezie, poza atrakcjami związanymi z japońską kulturą i popkulturą, znaleźć będzie można panele i prelekcje poświęcone szeroko rozumianej popkulturze zachodniej – czyli grom, serialom i komiksom. W związku z tym Stowarzyszenie „Animatsuri” postanowiło przygotować 11 sal wypełnionych prelekcjami, konkursami i warsztatami. Dodatkowo przez cały czas trwania imprezy działać będą sale z DDR, planszówkami oraz wieloma innymi atrakcjami. Łącznie do dyspozycji uczestników oddanych zostanie 19 sal z atrakcjami.


Rezerwacje jak i zgłoszenia na cosplay ruszą w przyszłym tygodniu. Dokładna data rozpoczęcia rezerwacji zostanie podana w niedzielę wieczorem. Warto pamiętać, że możliwość zgłaszania własnych punktów programu już ruszyła.

Po więcej informacji zapraszamy na http://pacon.animatsuri.pl lub na fanpage Stowarzyszenia „Animatsuri” (https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Animatsuri).

Kontakt dla prasy:

Paweł Biernacki

Rzecznik prasowy Stowarzyszenia Entuzjastów Japońskiej Kultury Popularnej „Animatsuri”

Mobile: 515 – 271 – 229

Mail: p.biernacki@animatsuri.pl


To co, wybieracie się? Ja na chwilę obecną się wybieram. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz