piątek, 29 listopada 2013

Breaking news: nowa kolekcja dla fanów X-Men i Wolverine'a!

Właśnie na Discovery widziałem reklamę nowej kolekcji filmów dla fanów X-Men!


Co w niej znajdziemy?Nie ma tego wiele, no ale ja na niektóre pozycje bym się skusił:
Zbierz wszystkie tomy z kolekcji X-MENÓW. Takiej kolekcji DVD jeszcze nie było! Mamy dla Was sześć filmów na DVD: Wolverine PREMIERA, X-Men Geneza - Wolverine, X-men: Pierwsza Klasa, X-Men: Ostatni Bastion, X-Men 2, X-men.


Cena każdego tomu to 29,99zł i znajdziemy je co dwa tygodnie w kiosku.Strona kolekcji: klik

5 komentarzy:

 1. Zakupione :D

  Ale muszę napisać, że się trochę zawiodłem... Jak zobaczyłem "kolekcja" w nagłówku, to pomyślałem, że to komiksy będą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. DVD... ja już nie jestem zdolny do oglądania filmów w SD

  OdpowiedzUsuń
 3. A nie lepsze byłoby to (i tańsze)? http://www.empik.com/x-men-i-wolverine-kolekcja-adamantium-singer-bryan-vaughn-matthew-hood-gavin-mangold-james,p1085102261,film-p

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam że średnio opłacalny biznes, gdyż większość z tych filmów można kupić taniej, np. dzisiaj w Empiku wziąłem do ręki Pierwszą klasę za 19,99 a pozostałe pozycje można było dostać z różnym szczęściem w cenie od 5 do 10zł w koszowych wyprzedażach w hipermarketach (sam kupiłem Origins za 5 w Tesco). A wracając do dzisiejszej wizyty w Empiku to nowego Wolverine'a dostałem całkowicie za darmo korzystając z promocji 2+1 gdzie przy zakupie 2 przedmiotów(kupowałem znajomemu z pracy nowe Thorgale) 3 w podobnej cenie dostawało się gratis, więc wybrałem ten film:-)
  V

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja!
  Jakie ładne okładki, poprzednie tego typu kolekcje miały okropną szatę graficzną.
  Pozostaje czekać na moment, w którym seria trafi do koszyczka z odpowiednią naklejką wieszczącą, iż sklep życzy sobie za tego DVD-booka 3zł.
  Spodziewam się takiego obrotu spraw już jesienią 2014 roku.

  OdpowiedzUsuń