środa, 6 listopada 2013

Gdzie kupić "Niezwykłą historię Marvel Comics" za 30zł?

Dzisiejsza premiera Spider-Mana: Moc i Odpowiedzialność w Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela to nie jedyna premiera na naszym rynku, która powinna was zainteresować. Dzisiaj ukazuje się również Niezwykła historia Marvel Comics, o której pisałem już tu kilkakrotnie (ba, o planach wydania tej książki najprawdopodobniej informowałem jako pierwszy w Polsce :)).
Jeśli dla kogoś cena 44,90zł wydaje się za wysoka, to dobrze trafił, bo jest pewne miejsce, gdzie można kupić ją już za 29,90zł.


Mowa oczywiście o sklepie internetowym Woblink.


Klikając w ten link: http://woblink.com/e-book,niezwykla-historia-marvel-comics-sean-howe,10764?utm_source=swiatczytnikow.pl&utm_medium=art&utm_campaign=promo zapoznacie się ze szczegółami (przeczytacie darmowy fragment i poznacie szczegóły tej pozycji).

Pamiętajcie, to nie jest wydanie papierowe, za cenę 29,90zł kupujecie ebooka! Ja się jeszcze z zakupem wstrzymuję, choć cena naprawdę kusi, ale ostatnim razem kupiłem Batmana w ebooku, a za kilka dni otrzymałem go od wydawnictwa w papierze. Nie chcę, by ta sytuacja się jeszcze powtórzyła. :)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz