piątek, 31 stycznia 2014

Dorkly - pasek #18
Tłumaczenie: Michał Grygorcewicz
Grafika: Grzegorz Pamuła
Korekta: Wojciech Abram
www.dorkly.com

4 komentarze:

 1. Hahahaha. To samo. +kiedyś mi znajomy powiedział (podczas Ironmana 3), że już NIGDY się ze mną nie wybierze do kina bo jestem chodzącym spoilerem i po co ja na filmy się wybieram jak wszystko z komiksów wiem. Ogólnie troszkę foszek był no ale co ja poradzę iż film z komiksów czerpał i doskonale wiedziałam z jakich. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zarówno Extremis jak i Pięć Koszmarów, z których czerpał Iron Man 3ka się przecież kończą inaczej :D.

   Usuń
  2. No ale od razu na wstępie mówię "ta laska od Extremis jest zła". Chwilę później.... wszyscy wiemy co było. Poza tym ona to miała jako projekt naukowy a to przecież daje supermoce, tą wiedzą także się podzieliłam. No i samo streszczanie szeptem w kinie kim jest Mandaryn jakoś tak średnio kolegę ucieszyło. Najpierw skoczyło ciśnienie, że jakaś magia wejdzie i dopiero potem uspokojenie, że zrobili to inaczej. :P (jestem kinowym potworem).

   Usuń
 2. He, he, dobre, to cały ja podczas seansów z moją żoną, która notabene po tym jak Hulk w "Avengers" rzucał Lokim jak szmacianą laleczką stała się wielką fanką Zielonego i prawie ją przekonałem do fototapety na ścianie :-) No i te tłumaczenia podczas seansu, "Zobacz, to Stan Lee, on stworzył te postaci, jest w każdym filmie Marvela, ble ble, ble" no i oczywiście dyskusje o ostatniej sekretnej scenie po wyjściu z kina :-)

  OdpowiedzUsuń