wtorek, 18 marca 2014

Cena bycia superbohaterem

Zastanawialiście się kiedyś, ile kosztuje bycie Batmanem? No dobra, może to zły przykład, bo Bruce jest miliarderem. No to może takim Pajęczakiem? No bo co mu tam jest potrzebne? Kostium, jakiś aparat i składniki na sieć. Wydawałoby się, że nie wychodzi tak drogo. Ale nic z tego. Okazuje się, że Parker wydaje ponad 80 tysięcy dolarów rocznie, a to wcale nie jest tak dużo w porównaniu z innymi. Zobaczcie ciekawą grafikę, która zestawia wydatki superbohaterów teraz i dawniej.źródło: klik

5 komentarzy:

 1. Wolverine i Batman najdrożsi, zdecydowanie bycie fajnym bohaterem jest kosztowne :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zestawienie, ale mam wrażenie, że w dużej części różnica wynika z inflacji ( Kiedyś 1$ dolar miał większą wartość niż teraz). Zastanowiło mnie, że Batmobil jest tańszy niż roczny czynsz Supermena.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może mi ktoś wytłumaczyć, czego bycie Wolverinem jest drogie? Szkielet z adamantium nie jest drogi w utrzymaniu, po za tym Logan "dostał" go za darmo w dożywotnie użytkowanie. Jako, że nigdy nie choruje i wolno się starzeje, nie musi wydawać kasy na lekarzy i dentystów a do Savage Land lata zazwyczaj Firebirdem na koszt Charlesa X.

  Koszt bycia Supermanem też naciągany, bo każdy przecież na co dzień ubiera się jak "człowiek" a posiadanie garnituru to nie przywilej superbohatera. Najgorzej mają herosi pozbawieni nadludzkich mocy, Batman musi wspomagać się drogą technologią, ale i tak pewnie rekordzistą w zestawieniu byłby Tony Stark.
  Ale pomysł na ranking świetny.

  OdpowiedzUsuń
 4. lol najlepsze sa koszta spider-mana i koszt randek z mj, ktorej w 62 jeszcze nie poznal a w 2013 parker nie zyl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie kiepskie te zestawienia. Ale fajne grafiki.

  Em

  OdpowiedzUsuń