czwartek, 6 marca 2014

Co Egmont planuje w maju?

Na razie poznaliśmy tylko okładki i tytuły komiksów, na informacje dotyczące ceny oraz ilości stron czy zawartości przyjdzie nam pewnie trochę poczekać. 


źródło: klik

7 komentarzy:

 1. Uff!
  Po koszmarnym finansowo kwietniu maj da mi lekki oddech :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To masz dobrze. Bo ja jak patrzę na zapowiedzi majowe, to aż się boję. Tatsumi, Seth, Hermann, Parker, Fistaszki, Catwoman When in Rome, Wolverine, Bruce J. Hawker, Superman, Hellboy... dorzucając do tego jakieś ciekawe nowości Timofa, KG, Koziorożec od Sideci i może drugi tom Durango od Elemental, to wyjdzie około 20-tu tytułów.

   Usuń
 2. A cóż tak rujnuje Ci budżet w kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kanon Graficzny, Reprobus, Batman: Śmierć rodziny, Sandman:Refleksje i przypowieści, Krucjata, Monster od Hanami. To tylko niektóre z obowiązkowych pozycji.

   Usuń
  2. Kwiecień też lekki nie będzie. Z wymienionych wyżej tytułów biorę wszystkie, oprócz Kanonu Graficznego. Do tego Ethel i Ernest, Severed, Wartownicy 2, i może w końcu Louis Riel i Czy jesteś moją matką? I drugi integral Rorka ma niby wyjść w marcu/kwietniu.

   Usuń
  3. Z jakiego powodu Odpuszczasz "Kanon graficzny"? Moim zdaniem jedna z lepszych rzeczy w tym komiksowym roku. No i cena wprost rewelacyjna.

   Usuń
  4. Nie wiem, jakoś nie czuję się przekonany. Z jednej strony kuszą nazwiska Crumb, Eisner, ale z drugiej strony widziałem przykładowe plansze i wyglądało to przeciętnie. Obawiam się, że te najciekawsze graficznie rzeczy w tym komiksie, to raptem jakaś mała część, a reszta to nic specjalnego. Cena i objętość zachęcające, więc pewnie ostateczną decyzję podejmę po przeczytaniu recenzji.

   Usuń