wtorek, 22 kwietnia 2014

Koszulko z Kolekcji Thorgala, zawiodłem się na tobie!

Nie oszukujmy się - koszulka z Kolekcji Thorgala jest lepszym dodatkiem niż film z Hulkiem na DVD z WKKM jeśli chodzi o użyteczność - film obejrzymy pewnie góra ze 2-3 razy, a takiego t-shirta założymy kilka razy.


Oczywiście, aby go założyć, musimy spełnić 2 warunki:

1) Musi nam się ona spodobać - mnie się bardzo nie podoba, nie lubię białych koszulek, a sama grafika jest dla mnie mało atrakcyjna. Może gdyby była kolorowa, to prędzej bym się do niej przekonał, ale niestety... mamy to, co mamy.

2) Musimy się w nią zmieścić i jakoś w niej wyglądać. Jako że nie mamy możliwości wyboru rozmiaru, otrzymujemy t-shirt w rozmiarze XXL. Jesteś szczupły, będziesz wyglądał jak w worku na ziemniaki. Możesz zrobić sobie z tego piżamę lub szmatę do podłogi - twój wybór.

Szkoda, bo bardzo na nią liczyłem.


A tak wyglądają dołączone grafiki:


7 komentarzy:

 1. Oj tam, oj tam, przecież komiksy czytają tylko pryszczate grubasy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komiksy są dla dzieci! Wychodzi na to teraz, że tylko dla dzieci XXL. :)

   Usuń
  2. Łączę się w bólu odnośnie tej koszulki. Też miałem zamiar ją nosić, bo po co mi koszulka za szkłem? Ponosiłbym, znosił i wywalił. W końcu potomnym nie zamierzam jej zostawiać. Niestety najlepszy gadżet okazał się najgorszym. Dostałem wór w rozmiarze XXL i choćbym nie wiem jak się starał to nie jestem w stanie tego ubrać. Gdyby choć XL to jeszcze coś dałoby się zrobić. A tak? Może wystawię przez aledrogo i znajdzie się miłośnik Thorgala w stosownym rozmiarze.

   Usuń
 2. Wy naprawdę chcecie na co dzień chodzić w koszulce z kolekcji? Ja traktuję zawsze takie rzeczy jako gadżety kolekcjonerskie i nie zamierzam ich używać. A grafika piękna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koszulka jako gadżet kolekcjonerski. Opraw w ramkę i powieś na ścianie. Nerdy nie załamujcie mnie. :d

   Usuń
  2. Chyba miał być sarkazm, a trafiłeś w sedno. Koszulka jest jak najbardziej gadżetem kolekcjonerskim i tak, ludzie oprawiają takie koszulki i wieszają na ścianie. A chodzenie w takiej koszulce rzeczywiście może załamać.

   Usuń
 3. pryszczate grubasy z malutką główką (coś jak w "soku z żuka")...

  OdpowiedzUsuń