sobota, 26 kwietnia 2014

Uwaga - gry z LEGO będą w Biedronce!

Ostatnio na blogu był tylko Lidl i Lidl. A tu się okazuje, że i Biedronka będzie miała w swojej ofercie coś, co powinno was zainteresować - gry z serii Lego! Oczywiście tylko na PC i w niskich cenach. Start promocji -2 maja!

Lego Batman 2: DC Super Heroes - 19,99zł 
Lego Batman i Lego Batman 2: DC Super Heroes - 39,99zł  Lego Harry Potter: Lata 1-4 i Lego Batman 2: DC Super Heroes - 39,99złLego Harry Potter: Lata 1-4 i Lego Harry Potter: Lata 5-7 - 39,99złLego Harry Potter: Lata 5-7 - 19,99złLego Harry Potter: Lata 5-7 i Lego Batman - 39,99złLego Władca Pierścieni - 39,99zł


Poza tym w ofercie Biedronki będziecie mogli znaleźć inne gry - w tym Angry Birdsy. 

źródło: klik

2 komentarze:

  1. Jak już chcesz polską liczbę mnogą to pisz Angry Birdy - bo "s" (w angielskim) oraz "y" (w polskim) to litery "mnożące" rzeczownik, przecież liczba mnoga od Geek to Geeki a nie Geecy (stworzone w oparciu o nazwisko Kowalski) chodzi mi tu o to byś nie robił podwójnej liczby mnogiej.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no wlasnie polski-geeku! i ty sie zajmujesz korekta komikow? jak masz podwajac liczbe mnoga to lepiej daruj se korekte komikow i zajmij sie czyms innym, idz se na jakis lokalny koncert posluchac boyow jak spiewaja 'jestes szalona' lub obejrzyj se jakis mecz gdzie graja lakery (lakerzy? lakiernicy? ;) no dobra jeziorowcy)

      Usuń