piątek, 16 maja 2014

"Ci od Kleksa" stworzyli coś nowego!

Mam nadzieję, że "ci od Kleksa" nie mają nic przeciwko temu, że tak ich nazywam, ale gdybym napisał, że Stalowy Jeż coś zrobił, to z pewnością mniej osób by wiedziało o co chodzi.
W każdym razie wróćmy do meritum - tym razem nie będzie to komiks stworzony przez tę ekipę, lecz słuchowisko! Słuchowisko w klimatach dark fantasy!


Skusicie się?


A o czym to jest:

Perdition: Księga Kruka przedstawia losy Risaldo - młodego mężczyzny będącego na usługach cesarskiej siatki wywiadowczej. Kiedy monarcha nieomal ginie w skrytobójczym zamachu, Risaldo zostaje wplątany w dworską intrygę, w której nic nie jest takie jakim się wydaje, przyjaciele okazują się wrogami, zaciekli przeciwnicy zmuszeni są zawiązywać nieoczekiwane sojusze, zaś bardzo stara i bardzo niebezpieczna magia budzi się do życia. Co gorsza, wiele znaków na niebie i ziemi zdaje się przepowiadać rychły koniec świata. Jak w tej sytuacji odnajdzie się główny bohater? Kto jest kim w tej szaradzie? Jak potoczą się losy Gesbert i całego Cesarstwa? O tym wszystkim możecie się dowiedzieć tylko w jeden sposób.
Jeśli jesteście ciekawi, jakie są efekty tej półrocznej pracy, to zapraszam was pod ten link:


I zarazem ostrzegam - zarezerwujcie sobie półtorej godziny czasu!

1 komentarz:

  1. Polecamy się w przyszłych naszych projektach! :)
    Dziękujemy za newsa.

    OdpowiedzUsuń