piątek, 20 czerwca 2014

Dorkly - pasek #39

Jak powinny się zachowywać rodziny w uniwersum X-Men.

Tłumaczenie: Michał Grygorcewicz
Liternictwo: Grzegorz Pamuła
Korekta: Wojciech Abram
www.dorkly.com

6 komentarzy:

 1. Dobre. Gorzej jakby syn wyglądał jak Nightcrawler albo był owłosiony jak Bestia :-) Ja bym chciał mieć dziecko z mocami Logana, przynajmniej nie musiałbym się martwić, że wpadnie pod samochód.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z anegdot przytaczanych przez moich dzieciatych znajomych wynika, że dzieci generalnie mają to do siebie, że są praktycznie niezniszczalne.

   Usuń
 2. Zawsze mi się dziwne wydawało, że społeczeństwo kocha ludzi z mocami, np. Spider - Mana, ale mutantów, którzy tak na prawdę niczym się od tych pierwszych nie różnią, nienawidzą xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Społeczeństwo kocha Spider-Mana..... widzę że w ogóle nie znasz komiksów że Spider-Manem.

   Usuń
  2. Spider-Man to akurat bardzo zły przykład, ale wystarczyło sobie przeczytać chociażby "Marvels". Idą tacy Avengersi i wiwaty na ulicy, pojawiają się X-meni i latają butelki i wyzwiska o.O

   Usuń
 3. Popieram Anonimowego 2. Społeczeństwo nie kocha też innych superbohaterów. Spidey'a głównie przez czarny PR Jonaha Jamesona i jego Daily Bugle ale przecież niechęć zwykłych ludzi do zniszczeń i śmierci powodowanych przez walki superzłoczyńców z superbohaterami była powodem stworzenia Aktu Rejestraci Superbohaterów co było powodem Wojny Domowej w świecie Marvela. W DC była np. historia z Supermanem, później sfilmowana jako animacja, gdzie ludzie odwrócili się od Supermana gdyż ich zdaniem był za łagodny dla złoczyńców, zostawiał ich przy życiu, a oni po jakimś czasie znowu wracali do swych przestępstw. Przykłady można mnożyć.

  OdpowiedzUsuń