sobota, 12 lipca 2014

Szykujcie portfele - House ma dla was koszulki z DC!

Ostatnie koszulki z Transfomerami mi się nie podobały - co innego te z DC, które do swojej oferty wprowadził właśnie House. Najbardziej przypadł mi do gustu Batman, którego możecie podziwiać poniżej.
Cena każdej koszulki to 59,99zł. 


Już czekam na wyprzedaże! :)


źródło: klik

11 komentarzy:

 1. Świetne, sprawiłabym jakąś batmańską małżonowi, tylko cena trochę mnie przeraża :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem na stronie House'a i najbardziej spodobała mi się ta żółta z Batsem i Nightwingiem, ale teraz zauważyłem, że jedną przeoczyłem. Ta z Bat-sygnałem jest absolutnie przepiękna. Jutro wybieram sie do House'a. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie są złe ale na kolana też nie powalają. Gdyby jeszcze cena była przystępniejsza, to może może... A tak za te same pieniądze można dostać (wraz z dostawą), ze sklepów internetowych, w których przynajmniej mają DAMSKIE modele.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem o co Wam chodzi z tą ceną. Na pewno nie jest jakaś zabójczo wysoka, normalna bym powiedział, jak na tego rodzaju półkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cena jest wysoka. Ze stron zagranicznych często daję radę zamówić fajne geekowskie koszulki za nieco ponad 50zł (wraz z przesyłką), w przypadku polskich jest to ok.40-45zł. I są to zazwyczaj wzory dostępne przez 48h, więc potem mniejsze szanse, że spotkasz kogoś w tej samej. O tym, że jest kilka wersji kolorystycznych danego wzoru plus dostępne damskie modele (czasem nawet bluzy czy tank topy) już nawet nie wspomnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmm... nie ma mnie na chwilę, a post już prawie 700 wyświetleń zaliczył! Skąd wy się ludzie tu pchacie? :D

  A co do cen to ja również wolę poczekać do wyprzedaży - w swojej szafie mam już strasznie dużo (według męskiej miary) t-shirtów. Dlatego trochę szkoda by mi było wydawać 60zł na kolejny - co innego po zniżce :) Swoją drogą, gdzie kupujecie koszulki?

  OdpowiedzUsuń
 7. a gdzie w Polsce można kupić fajne koszulki geekowskie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja kupuję na "polowaniach" na wyprzedażach. Ale zdecydowaną większość mam z koncertów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Większość tu pewnie przyszła od zwierza :P. A koszulki geekowskie w Polsce sprzedaje Othertees i Teeglobe (wzory dostępne przez 48 godzin).

  M.

  OdpowiedzUsuń