niedziela, 10 sierpnia 2014

Ale to szybko minęło!

Obchody drugiej rocznicy założenia bloga miały zacząć się już kilka godzin temu, lecz skończyło się to na zmianie tła  na blogu, wrzuceniu informacji na facebooku i... uśnięciu na kanapie :( Zdecydowanie nie tak to miało być, nie tak...

Ale jako że już w miarę wróciłem do świata żywych po nocnej podróży, zaczynam szykować dla was wszystkie niespodzianki, które przygotowałem na ten wyjątkowy dzień. Wyjątkowy, bo nigdy w życiu nie pomyślałbym, że mój blog wytrwa 2 lata i wciąż będzie mi się chciało go tworzyć!Ale to wszystko wasza zasługa! Gdyby nie wy, blog byłby kolejnym blogiem-duchem, którego założyłem i którego nie chciało mi się prowadzić. A tak, to mogę pochwalić się naprawdę imponującymi sukcesami:

- prawie 680 tysięcy wyświetleń bloga!


Rok temu było to "tylko" 250 tyś.

- 894 lajkowiczów bloga na facebooku

Rok temu 500 osób było o tej porze

- 57 obserwatorów na blogspocie

Rok temu było ich 45

- 55 obserwujących na twitterze

A rok temu było ich 0, bo twittera nie miałem :/

- ponad 3 tysiące komentarzy


- setkami waszych emaili, pw na facebooku i wiadomości na gg.

Poza tym dziękuję wam za wszystkie ciepłe słowa, które nieraz kierowaliście do mnie, żeby podziękować za coś - uwierzcie mi, nie jeden raz miałem ochotę rzucić to wszystko w diabły, ale to dodawało mi siły. Dzięki także za wszystkie komentarze z poprawkami - nie jestem nieomylny i cieszę się, że uważnie śledzicie to, co tu się dzieje! Hejterom też dziękuję - zawsze poprawiacie mi humor, nie zmieniajcie się i nie przenoście gdzie indziej! Dzięki także dla wszystkich, którzy nadsyłają ciekawe materiały - to też dla mnie wiele znaczy!
No i dzięki też dla mojej ekipy, która pomaga mi tworzyć tego bloga - choć może porwałem się z motyką na słońce, dzięki wam jestem coraz bliżej osiągnięcia celu.

Mam nadzieję, że przez kolejny rok będziecie ze mną! A będzie się działo przez następny rok, uwierzcie mi!

4 komentarze:

 1. 100 lat Geeku :) życzę samych sukcesów na blogu i rzeszy fanów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego! Oby blog funkcjonował jak najdłużej i żeby Ci nigdy tematów i pomysłów nie zabrakło :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby Ci nie zabraklo materialow i checi by je umieszczac, czego Tobie i sobie zycze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę czytać, tylko pisz ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń