niedziela, 10 sierpnia 2014

Nowy partner Geeka - Teeglobe.com

Najpierw była niewinna reklama koszulki na facebooku, potem konkurs z koszulką (wyniki w rozwinięciu), a teraz pora na właściwą niespodziankę, nad którą pracowałem od pewnego czasu! Gotowi na urodzinowy prezent? Bo co by to były za urodziny bez prezentów?

Tylko kto powinien go otrzymać? Solenizant czy goście? A może oboje? I tak będzie w tym przypadku!
Pewnie zastanawiacie się, jak to możliwe? Już tłumaczę:

Prezent dla was:

Jeśli szukacie oryginalnej koszulki, macie dość wzorów z masówek i chcecie wyglądać oryginalnie, to powinniście zacząć korzystać z tak zwanych "daily tee shopów" - jednym z nich jest właśnie TeeGlobe.com. Codziennie pojawia się tam nowy wzór, który dostępny jest tylko przez 48h - potem bezpowrotnie znika i nie będziecie go mogli nigdzie kupić. Dlatego warto się decydować szybko. Jako że dzisiaj mam blogowe urodziny, udało mi się załatwić specjalnie dla czytelników bloga specjalny kod, który da wam zniżkę na produkty tego sklepu przez tydzień. Brzmi fajnie? Oto szczegóły.

Wchodzicie na stronę i wybieracie koszulkę, która wam się podoba (do wyboru są również bluzy lub torby).


Zaznaczacie, co chcecie kupić, wybieracie płeć, kolor i rozmiar, a następnie klikacie "Kup teraz".

Potem odszukujecie pole: Kupon rabatowy.

I wpisujecie kod: POLSKIGEEK


Tadam! Cena koszulki obniża się o 15%! Kod ten będzie działał od dziś aż przez cały tydzień! Mam nadzieję, że skorzystacie z niego.

Potem wybieracie formę płatności, płacicie i macie tańszą niż inni koszulkę :)

Prezent dla mnie:

Nie ma co tego ukrywać ani jakoś się wymigiwać, że ja nic z tego nie mam. Za każdą koszulkę, którą kupicie, otrzymam kilka procent z jej sprzedaży. Niewiele, ale zawsze coś - wszystko mam zamiar przeznaczyć na bloga (i wakacje w Egipcie! :D), by był lepszy, ładniejszy, ciekawszy itd. 
Tuż po opublikowaniu tego postu na blogu po prawej stronie pojawi się baner, wchodźcie przez niego, bo tylko w ten sposób możecie mnie wspomóc - was to nie kosztuje ani złotówki, a przyczynicie się w znacznym stopniu w rozwój bloga. Myślę, że to uczciwe. :)

A co z koszulką z konkursu?

Naprawdę żałuję, że miałem do rozdania tylko jedną koszulkę, bo na prawdę bardzo miło mnie zaskoczyliście. Uśmiałem się przy niektórych komentarzach, ale jednak udało mi się wskazać osobę, którą wyróżniam za pomysł i wykonanie - czyli autora poniższej ilustracji:


Gratuluję pomysłu i realizacji! A wam wszystkim dziękuję za wzięcie udziału! Wkrótce postaram się zorganizować kolejny konkurs!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz