piątek, 19 września 2014

Zapłać ile chcesz, a otrzymasz 43 komiksy!

Zapłać więcej, a kolejne komiksy z wydawnictwa Valiant trafią w twoje ręce. I tak do 120 komiksów. Brzmi nierealnie, ale tek nie jest. A wszystko to dzięki akcji Humble Valiant Bundle, która właśnie trwa i którą możecie wspomóc. Jeśli tylko chcecie, oczywiście :) 


A, i oprócz komiksów otrzymacie również grę!


Link do akcji: https://www.humblebundle.com/books

Wszelkich informacji dowiecie się z tego filmiku:I co ciekawe, nawet nie wpłacając nic, możecie pobrać legalnie komiksy za darmo (obecnie widzę 2 tytuły). Wystarczy odnaleźć na stronie takie coś:


Wpisać swój adres email i poczekać na wiadomość. Jeśli się nie chce otrzymywać newsletterów, można odznaczyć to pole. Mnie w kilka sekund na skrzynce pojawił się mail z linkiem do komiksów.Co ciekawe, był tam również drugi komiks, również całkowicie za darmo. Wszystko działa jak należy, nic tylko czytać!


źródło: klik

7 komentarzy:

 1. wpisałem swojego maila na podanej przez Pana stronie i przyszedł mail z linkem .Po naciśnięciu linka pisze : Thanks for purchasing Humble Dynamite MEGA Holidays Bundle! A ja nic nie chciałem kupić tylko pobrać darmowy komiks . Co teraz mam robić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to bardzo dziwne. Przed chwilą sprawdziłem to i po podaniu mojego maila otrzymałem wiadomość:

   Thanks for supporting Humble Dynamite MEGA Holidays Bundle! To access your purchase just follow this link:

   Your Humble URL: (tu link do komiksu)

   Please save this email so that you can access your content again whenever you'd like in the future.

   If you have any problems, please contact us and we will get it sorted out, ASAP.

   Thanks again for participating!
   The Humble Bundle Team

   Klikam w link, zjeżdżam na sam dół i komiksy są wszystkie. Musi działać.

   Usuń
 2. A ,ja też po zjechaniu na dół widzę kilka komiksów do pobrania. Czy mogę je wszystkie pobrać bez obaw a tym co piszą o zakupie się nie przejmować? Bo na swoim koncie mam też zaznaczone tą bungle i przycisk '"claim" nie naciskałem go. Przepraszam za te pytania ale pierwszy raz korzystam z takiej strony i trochę się obawiam by z powodu słabej znajomości angielskiego czegoś przypadkiem nie kupić. Dziękuję za szybką pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak masz coś takiego:

  http://i.imgur.com/iunmlyn.png

  możesz czytać do woli. Wciskasz PDF i czytasz na stronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zjechani na dół mam dokładnie tak jak jest w podanym przez Pana linku,ale po naciśnięciu "PDF" przeglądarka Firefox chce to pobrać,a nie czytać online.

   Usuń
  2. W takim razie śmiało pobierz.

   Usuń
 4. Zainstalowałem najnowszą wersję firefoksa i mogę czytać bez pobierania :D ,komiksy są ładne ale jakoś bardziej podoba mi się styl z "Kajka i Kokosza" czy "Kapitana Żbika" cóż staroświecki jestem. :D A tu link do amerykańskiego cyfrowego muzeum komiksu http://digitalcomicmuseum.com/ w podziękowaniu za pomoc. Czy w Polsce nie mogło by coś takiego powstać ?

  OdpowiedzUsuń