piątek, 24 października 2014

Nowy konkurs na blogu!

Jako że oficjalnie można uznać, że ostatni konkurs ze Star Wars: Rebelianci dobiegł już końca – czapki dotarły już do wszystkich zwycięzców – pora ogłosić kolejny! Tym razem organizuję go wspólnie z Szafą Sheldona!


Szafa Sheldona to internetowy sklep, w którym możecie zakupić geekowskie koszulki. Wzorów jest kilkanaście i każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie – ja mam już upatrzonych kilka wzorów i tylko czekam na większy przypływ gotówki (wtedy dopiero zacznie się szpan na ulicy :)). Co ważne, każda koszulka jest ręcznie malowana przez właściciela Szafy Sheldona!

I już zapewne domyślacie się, co będzie nagrodą w konkursie. Oczywiście! Do wygrania w dzisiejszym, mam nadzieję łatwym i przyjemnym, konkursie będzie dowolna koszulka (t-shirt) z asortymentu Szafy Sheldona (sami wybierzecie sobie wzór, rozmiar i inne)!


To jeśli wam się podoba nagroda, zachęcam do zapoznania się z zadaniem konkursowym. A to nie powinno wam sprawić żadnej trudności. Nie będziecie musieli lajkować stron, zachęcać, czy przeszukiwać Internet, żeby znaleźć odpowiedź. Nie. Dzisiejszy konkurs będzie fotograficzny!


Każdy z nas, geeków, ma zapewne w swojej szafie geekowskie ciuchy. Ja sam posiadam kilkanaście koszulek, czapkę, kilka par bokserek i nawet skarpetki z superbohaterami, więc i wy na pewno też coś macie. A jeśli macie, wyciągcie i pokażcie to! Sfotografujcie swoją szafę geeka. Wybierzcie ciuchy, zróbcie im zdjęcie i ślijcie do mnie – być może wygracie kolejną rzecz do waszej szafy! Prawda, że łatwe?

Jednak zanim to zrobicie, przeczytajcie kilka poniższych zdań, żeby nie tracić czasu na marne:

- możecie sfotografować dowolną ilość geekowskich ciuchów na zdjęciu
- umówmy się, 3 zdjęcia powinny wystarczyć
- możecie w ciuchach być wy, mogą one również być na wieszakach lub zaprezentowane inaczej
- warunkiem koniecznym jest to, aby zdjęcia miały w tle waszą szafę (chcę uniknąć ściągania rzeczy z Internetu) tak jak na zdjęciach poniżej
- możecie robić ze zdjęciami wszystko – photoshopy i inne mogą być


 

I to chyba tyle informacji odnośnie samych zdjęć. Zdjęcia, spakowane lub luzem, ślijcie na adres: polski_geek@interia.pl

Wśród osób, które pokażą mi swoją geekowską szafę, razem z właścicielem Szafy Sheldona wybierzemy jedną, której zdjęcie nam wpadnie w oko, i nagrodzimy koszulką. Na wasze zdjęcia czekam do: 3 listopada

Aha, i z waszych zdjęć (tych bez twarzy) pozwolę sobie zrobić galerię – żeby wszyscy widzieli, co tam chowacie w swoich szafach. :)

Życzę udanych zdjęć i zapraszam do udziału w konkursie!

PS. Możecie polubić Szafę również na Facebooku - oto link (klik)

3 komentarze:

  1. A musi być szafa? Bo ułożyłam ładnie na łóżku...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Musi byc szafa. :) Niekonieczne na szafie, ale w tle powinna sie pojawic.

      Usuń