środa, 22 października 2014

Szykujcie się! Nadchodzi Chew!

Miał być w listopadzie, a okazuje się, że będzie w tym miesiącu - i to za tydzień! To się nazywa dobra wiadomość!
Tony Chu jest detektywem skrywającym dość dziwną tajemnicę. Tony Chu jest cybopatą, co oznacza, że odbiera mentalne wrażenia ze wszystkiego, co zjada. Oznacza to również, że jest świetnym detektywem śledczym – o ile pozbędzie się skrupułów związanych z tym, że musi zjeść fragment ciała ofiary morderstwa, by dowiedzieć się, kto ją zabił i z jakiego powodu. Zostaje przeniesiony do wydziału przestępstw szczególnych amerykańskiego departamentu ds. żywności i leków, najpotężniejszej na całej planecie organizacji stojącej na straży prawa, której zadaniem jest prowadzenie dochodzeń w najbardziej niezwykłych, paskudnych i zdumiewających sprawach.

PRZYSMAK KONESERA to pierwszych pięć zeszytów zawierających pierwszą pełną historię zaskakującego, nieprzewidywalnego i przełamującego wszelkie konwencje komiksu. CHEW to mroczna i obdarzona dużą dozą czarnego humoru seria komiksowa o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach.

Scenariusz: John Layman
Rysunki i kolory: Rob Guillory

Tłumaczenie: Robert Lipski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 128

Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

Cena okładkowa: 49,00 zł
Premiera: 30 października 2014

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #1-5.„CHEW to doskonały komiks. Jeden z tych, które łapią cię za uszy, odgryzają nos, plują ci nim w twarz, a mimo to przy jego lekturze pękasz ze śmiechu”. 

                                                                                                                                                   IGN.com 

„Co pewien czas pojawia się dzieło, które wykracza poza wszelkie oczekiwania odbiorców i wstrząsa całą branżą. Ostatnim takim przykładem jest CHEW – komiks pełen zaskakujących pomysłów, które są nie tylko inteligentne, ale również zabawne”. 

                                                                                                                                        iFANBOY.com 

„Najbardziej niepokojący i niesamowity komiks, jaki pojawił się na rynku”. 

                                                                                                                              COMIC PANTS.com

źródło: informacje prasowe

2 komentarze:

  1. Geeku... Tak czy inaczej "Chew" spada w zakupach na listopad bo portfele komiksiarzy jeszcze nie odetchnęły po MFKiG ;) Sam to na pewno wiesz najlepiej :) Sam komiks zbiera wszędzie pochlebne recenzje i na pewno nabędę pierwszy tom, choć rysunki nie wyglądają zbyt zachęcająco, zbyt przypominając komiks internetowy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rysunki są świetne! Seria jest super, ja już zamówiłem w sklepie muchy swój egzemplarz :)

    OdpowiedzUsuń