środa, 5 listopada 2014

Helios i Geek zapraszają do kina!

Gotowi na kolejny konkurs? Wiem, że jeszcze emocje po poprzednim, tym organizowanym wspólnie z Szafą Sheldona, nie opadły, ale cóż poradzić, jak takie świetne rzeczy dostałem od Heliosa! Zainteresowani? Myślę, że tak - zwłaszcza jeśli lubicie oglądać dobre filmy!


Zanim powiem o zadaniu, zacznę o najważniejszym - czyli nagrodach w konkursie, bo zapewne uważnie obczailiście powyższe zdjęcie. :) 

Dzięki uprzejmości sieci kin Helios mam dla was trzy podwójne kupony specjalne na dowolnie wybrany przez was film, w dowolnym kinie sieci Helios na terenie całej Polski, w dowolnym terminie (prawie) i w dowolnym formacie (2D lub 3D).

Tak więc macie potężny wybór i tak powinno być!

Napisałem prawie w dowolnym terminie, bo kupony są ważne do 25 grudnia tego roku i, co również ważne, nie obowiązują na maratony i specjalne projekcje. 


A co trzeba zrobić, żeby otrzymać jeden z kuponów specjalnych? Zadanie będzie szybkie i proste - a czy łatwe, musicie ocenić sami.

Wyobraźcie sobie sytuację, że wygraliście jeden z kuponów. Napiszcie mi, na jaki film wybralibyście się z takim kuponem i dlaczego?

Trzy osoby, które najlepiej i najciekawiej uzasadnią swój wybór, będą mogły spełnić swoje marzenie i otrzymają ode mnie kupon, dzięki któremu zupełnie za darmo obejrzą wybrany film. Fajnie, no nie? :)


Wasze typy wraz z uzasadnieniem ślijcie tradycyjnie na adres mailowy: polski_geek@interia.pl. Trzeba się jednak będzie pospieszyć - konkurs trwa do niedzieli 9 listopada (do północy) - nie chciałbym, żebyście przegapili swój film, dlatego taki krótki czas nadsyłania zgłoszeń!

Aha, i jeszcze jedno - zawsze odpisuję na maile konkursowe! Jeśli w ciągu 24h nie dostaliście wiadomości ode mnie, że dostałem wasze zgłoszenie, ślijcie jeszcze raz - nie chcę, żeby coś mi umknęło.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz