wtorek, 16 grudnia 2014

Czy wiesz, że... #177


4 komentarze:

 1. "Identity Crisis". Naprawdę niezły komiks. I trzeba dodać, że Deathstroke wtedy za jednym zamachem nie tylko unieszkodliwił Zatannę ale i Green Arrowa (cięcie mieczem, przed którym Arrow się uchylił, nie wiedząc, że Wilson właśnie na to liczył i odciął mu lotki strzał w kołczanie), Flasha (odpowiednio rozmieszczone wcześniej ładunki wybuchowe), Green Lanterna (złamanie kości dłoni - ból uniemożliwiał koncentrację i działanie mocy pierścienia GL-a).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Tutaj jest filmik pokazujący te sceny z komiksu: https://www.youtube.com/watch?v=j-w2iup7suI&spfreload=10
   Odświeżyłem sobie i przypomniałem, że załatwił wtedy też Hawkmana, Black Canary i Atoma. Wprawdzie potem go w końcu obezwładnili ale jednak wyczyn nie lada. #badass, #deathstroke

   Usuń
  2. Ja pierniczę, rzeczywiście niezły z niego wymiatacz. Myślałem, że to Batman jest najniebezpieczniejszym śmiertelnikiem w uniwersum DC, ale teraz chyba muszę zweryfikować swoje dane.

   Usuń
 2. Trochę mi anatomicznie nie pasuje ten cios "pod wątrobę". Tam to mógł jej ewentualnie obić prawą nerkę ale to nie spowodowałby to wymiotów. Przyznaję jednak, że sam pomysł na unieszkodliwienie Zatanny poprzez doprowadzenie jej do regurgitacji jest całkiem trafiony :)

  sz

  OdpowiedzUsuń