czwartek, 1 stycznia 2015

10 najczęściej czytanych postów w 2014 roku!

Wczoraj udało mi się stworzyć 9 rzeczy, które sprawiły, że miniony rok był bardzo udany na blogu. Dziś wzięło mnie na jeszcze jedno podsumowanie (już ostatnie) i dzięki temu będziecie mogli zobaczyć i przypomnieć sobie najlepsze posty na blogu. Zapraszam!

Miejsce 10 (1456 wyświetleń)

A tomy #47-52 Kolekcji, to...

Czyli zapowiedzi tomów Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, które trafią niebawem do sprzedaży: Dardevil: Diabeł Stróż, Spider-Man: Wyznania, Przedwieczni, Czarna Pantera: Kim jest Czarna Pantera?, Wielka Wojna Hulka i Fantastyczna Czwórka: Koniec. Kilka dobrych pozycji, kilka wyjątkowo słabych - wszystkie mieliście już możliwość przeczytania.


Miejsce 9 (1645 wyświetleń)

Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - wybieramy najlepszy i najgorszy tytuł! Tomy #21-30

Trzecia edycja blogowej zabawy znalazła się na przedostatnim miejscu w tym roku. Dziesiątka moim zdaniem była bardzo mocna i równie jak ja mieliście spory problem z wyborem najlepszego tytułu - ostatecznie jednak wygrała Planeta Hulka. Sam czekam niecierpliwie na pojedynek najlepszych z najlepszych, ale ono pewnie za kilka lat.

Miejsce 8 (1728 wyświetleń)


Ciuchy to zawsze bardzo dobry temat na blogu - wiem, że lubicie przeglądać oferty różnych sklepów w poszukiwaniu różnych geekowskich ciuchów. Ja również, szkoda tylko, że rzadko kupuję, bo ceny czasami są zaporowe. A po drugie, ludzie, ileż można mieć w szafie t-shirtów?Miejsce 7 (1894 wyświetleń)

Przedłużenie WKKM? Hachette tego chce! 

Rany, jak dobrze pamiętam, to ten mój mail wywołał całkiem spore zamieszanie w Internecie na forach komiksowych. Gdy tylko opublikowałem tę informację, od razu napisano mnóstwo komentarzy - a jakie tomy? kiedy? ile? a może petycję? a jakie tomy w petycji? Cóż, przedłużenie będzie, to jest pewne! A jakie tomy i ile? No tego nie mogę wam jeszcze powiedzieć :(Miejsce 6 (2148 wyświetleń)

Breaking news: Mucha zapowiedziała nowe komiksy!

Łaaa, to był świetny news! Tyyyyle świetnych komiksów, tyle rewelacyjnych informacji, a wśród nich zapowiedź Sagi - komiksu roku w wielu rankingach. Co prawda wiele komiksów z tego newsa jeszcze nie wyszło, bo Mucha przesunęła je na ten rok, ale był to moim zdaniem najlepszy news z zapowiedziami.Miejsce 5 (2151 wyświetleń)

Dork Tower - pasek #12

O proszę! Jest i webcomic w tym zestawieniu! Czyli jednak je czytacie, co mnie bardzo cieszy. Ten pasek akurat spodobał się wydawcom i planszówkowiczom, dlatego był często udostępniany - stąd taki wysoki wynik. Nie samym WKKM-em blog żyje!Miejsce 4 (2200 wyświetleń)

WKKM rozszerzone?

No dobra, zestawienie jednak żyje w większości Wielką Kolekcją Komiksów Marvela. Ten news dotyczył przedłużenia Kolekcji w Anglii, bo na Amazonie pojawiły się nowe tytuły. Tyyyyle komiksów wtedy dodali :)Miejsce 3 (2484 wyświetleń)

A tomy #36-40 Kolekcji to...

Znowu WKKM. Tym razem zapowiedziano, a ja potwierdziłem: Wolverine: Geneza, Fantastyczna Czwórka: Niepojęte, Thor: Ostatni Wiking, Wojna domowa i Tajne Wojny 2.Miejsce 2 (2866 wyświetleń)

A tomy #31-35 Kolekcji to... 

Znowu WKKM! I znowu zapowiedzi! Tym razem: Kapitan Ameryka: Wybraniec, New Avengers: Ucieczka, Spider-Man: Niebieski, She Hulk: Samotna Zielona Kobieta i Ród M. Same pyszności :)Miejsce 1 (6652 wyświetleń)

Breaking news: Kolekcja Thorgala jednak rusza w Polsce! 

Ha! Myśleliście, że tu będzie coś o WKKM-ie? Niespodzianka! Co prawda jest to news o kolekcji, ale jednak o zupełnie innej. Z tego, co pamiętam, chyba jako pierwszy w Polsce donosiłem o tym wydarzeniu - stąd ten wysoki wynik.


I to by było tyle. Tak wygląda dziesiątka najczęściej czytanych postów na blogu. Wnioski: WKKM i komiksy rządzą!!! Za rok podejrzewam, że będzie podobnie :) Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz