wtorek, 13 stycznia 2015

Liga Sprawiedliwości motywuje!

Superbohaterowie motywują - to już wiadomo od dawien dawna. Pokazują nam, że warto być dobrym, walczyć ze złem, być patriotą, dbać o świat i innych itd. Ktoś wpadł na pomysł i stworzył właśnie takie motywujące plakaty - z tekstami znanych superbohaterów. Pomysł jak i wykonanie świetne! Aż chciałoby się powiesić coś takiego na ścianie - z pewnością dawałoby to kopa na początek dnia.źródło: klik

5 komentarzy:

 1. Geeku, a miałeś ty kiedy w ręku jakiś nowy komiks z Egmontu? Liga SPRAWIEDLIWOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  L.Sprawiedliwych to sobie może być kreskówka, a przełożono to tak bo polscy tłumacze kochają zarzynać prawdziwy sens oryginału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza sie. Sorka za blad.

   Usuń
  2. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś!:-) Wielkie Dzięki za szybkie uwzględnienie mojej sugestii i zmianę tytułu :-)))
   Tak w ogóle, jak myślisz/myślicie - skoro wyjdzie po polsku "Justice League of America" to Egmont to też puści jako "Ligę Sprawiedliwości Ameryki", to już w naszym kraju będzie troszkę dziwne, trochę jakby nazwa zagranicznej partii politycznej:-)
   W USA DC miało wydać kontynuację "Justice League of America" jako "Justice League of Canada" (serio! autorem był zresztą Lemire, kanadyjski twórca) ale w ostatniej chwili zmienili na Justice League United :-)

   Usuń