wtorek, 3 lutego 2015

Wściekłe Ptaki znów będą dostępne w Tesco!

Mam bardzo dobre wieści dla miłośników Wściekłych Ptaków i Gwiezdnych Wojen! Otóż Tesco kolejny raz będzie miało w swojej ofercie te pluszaki - tym razem w wersji Star Wars!
Szczegóły akcji nie są jeszcze znane (na stronie Tesco nie znajdziecie żadnych informacji na ten temat), ale że bloga czytają różne osoby, mam przeciek! Ptaki najprawdopodobniej będzie można zdobyć od lutego, zbierając kupony (lub kupić w normalnej cenie 79zł). 1 kupon to 20zł wydane na zakupy. A jeśli uzbieracie 15 kuponów, będziecie mogli kupić ptaka w specjalnej cenie - 23zł. Pamiętajcie, nie są to jeszcze oficjalne informacje, ale tak było podczas poprzedniej akcji z Angry Birds, która, o ile dobrze pamiętam, zakończyła się złością klientów, że nie wystarczyło pluszaków dla wszystkich, którzy uzbierali wymaganą liczbę kuponów. Jak będzie tym razem - przekonamy się wkrótce. Oby tylko Tesco przygotowało duuuuużą ilość ptaków, bo podejrzewam, że zainteresowanie znowu będzie ogromne!
Będziecie polować na swojego ptaka?

[Aktualizacja:] Znamy już szczegóły akcji! Przewińcie na sam dół.
[Aktualizacja2:] Dostałem informację prasową z Tesco na ten temat! Info na samym dole


Za przeciek oraz zdjęcia dziękuję osobie, która pragnęła pozostać anonimowa!

[Aktualizacja:]

Poprzednim razem niewiele się pomyliłem. Tradycyjnie trzeba będzie zbierać znaczki. 20zł = 1 znaczek. Aby odebrać przecenionego o 70% pluszaka należy uzbierać 15 znaczków lub 10 - jeśli jesteśmy posiadaczami karty ClubCard. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości znaczków, można kupić dowolnego ptaka w cenie 22zł (standardowo chodzą po 73,75zł). Promocja startuje za 2 tygodnie![Aktualizacja2:] Tak wygląda informacja prasowa!

Angry Birds wracają do Tesco!
Tym razem w wersji kosmicznej

Już w ten czwartek Tesco wystartuje z nową akcją, która może okazać się prawdziwą gratką dla fanów Gwiezdnych Wojen i sympatycznych maskotek Angry Birds. Sieć rozpoczyna program „Zbieraj znaczki i leć po Angry Birds Star Wars”. Klienci będą mogli kupić limitowaną serię maskotek Angry Birds przedstawiających bohaterów Gwiezdnych Wojen z 70% rabatem.
Kilka lat temu świat oszalał na punkcie stworzonej przez Finów gry komputerowej Angry Birds, polegającej na pokonywaniu przeszkód za pomocą wystrzeliwanych z procy ptaków. Dotąd powstało już kilkanaście serii gier, które nieustannie cieszą się ogromną popularnością. Dla fanów, którzy robią zakupy w Tesco regularnie, sieć przygotowała specjalną ofertę. Za każde 20 zł wydane na zakupy w Tesco klienci otrzymają specjalny znaczek do zbierania na kartach kolekcjonerskich. Po zebraniu 15 znaczków (lub 10 – dla posiadaczy karty Clubcard) klienci otrzymają 70% rabatu na maskotki Angry Birds z serii Star Wars. Znaczki będą wydawane od 5 lutego do 25 marca br., a maskotki z rabatem będzie można kupić do 31 marca br. lub wyczerpania zapasów. Maskotki przedstawiają głównych bohaterów Gwiezdnych Wojen przeniesionych do świata Angry Birds – Luke’a Skywalkera, Hana Solo, Obi-Wana Kenobiego, Yodę, Dartha Vadera, Chewbaccę, księżniczkę Leię, C-3PO i żołnierza Galaktycznego Imperium. Dzięki 70% rabatowi, każdą z maskotek będzie można kupić za 22 zł. Bez skorzystania z rabatu, maskotki będą kosztować 73,75 zł. Angry Birds pojawiły się w Tesco po raz pierwszy w 2013 r. Klienci mogli kupić w specjalnej cenie zabawki przedstawiające głównych bohaterów popularnej gry. – Podczas ostatniej akcji maskotki cieszyły się ogromną popularnością. Klienci kupili łącznie około pół miliona zabawek – mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska. – Podobną liczbę przygotowaliśmy teraz. Maskotek wystarczy więc dla wszystkich fanów Angry Birds i Gwiezdnych Wojen – dodaje. Więcej szczegółów dotyczących promocji można znaleźć na stronie tesco.pl.

I zdjęcia:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz