czwartek, 5 lutego 2015

Tak wygląda oficjalny zestaw LEGO z Doctora Who!

Może nie jestem fanem Doctora Who, ale jako że jestem ogromnym miłośnikiem klocków LEGO (co zapewne pisałem już setki razy), przygarnąłbym taki zestaw bez najmniejszego zawahania. Może nie jest jakiś megaosom (jak prezentowany ostatnio Helicarrier (klik)), ale fani Doctora powinni się zastanowić nad jego kupnem.

A poniżej filmiki:


3 komentarze:

  1. Nie do końca jest to prawda. Zestaw z Doktorem powstanie, ale na zamieszczonych tu zdjęciach widnieją zestawy zbudowane przez fanów i biorące udział w programie LEGO Ideas. Po zebraniu odpowiedniej liczby głosów, przeszły do finału i zostały zaakceptowane przez zespół LEGO, a więc zostaną wdrożone do produkcji. Jednak ich ostateczny wygląd zależy od wielu czynników, m.in muszą spełniać wymagania LEGO co do poprawności składania. Tak więc ostateczny wygląd, kształt, zawartość oraz oczywiście ludziki póki co są nieznane. Ale zestawy będą, z czego też się niezwykle cieszę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie do końca jest to prawda. Zestaw z Doktorem powstanie, ale na zamieszczonych tu zdjęciach widnieją zestawy zbudowane przez fanów i biorące udział w programie LEGO Ideas. Po zebraniu odpowiedniej liczby głosów, przeszły do finału i zostały zaakceptowane przez zespół LEGO, a więc zostaną wdrożone do produkcji. Jednak ich ostateczny wygląd zależy od wielu czynników, m.in muszą spełniać wymagania LEGO co do poprawności składania. Tak więc ostateczny wygląd, kształt, zawartość oraz oczywiście ludziki póki co są nieznane. Ale zestawy będą, z czego też się niezwykle cieszę!

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak BTW (nie wiem czy o tym było tutaj kiedykolwiek) w 2011 roku polska firma COBI puściła na rynek brytyjski kolekcje klocków z Dr.Who

    OdpowiedzUsuń