sobota, 7 marca 2015

Geek Cribs #5

Zapraszam wszystkich do kolejnej odsłony Geek Cribs, w której zobaczycie zdjęcia (tak, zdjęcia, dzisiaj nie ma filmiku) pokoju Mateusza! Mam nadzieję, że wam się spodobają! :) Zapraszam do obejrzenia!

Pamiętajcie, jeśli chcecie pochwalić się swoim pokojem, przyślijcie mi zdjęcia na adres polski_geek@interia.pl lub skontaktujcie się przez facebooka.Napisz kilka słów o sobie. 

Mateusz, w kręgach znany jako dzemus, w internecie suabo znany (pozdrawiam markolf.pl*, który ÓMARŁ - pisownia zamierzona, pozdro dla kumatych) z miejscowości, z której wszędzie mam daleko.


Jakim geekiem jesteś?

Jestem geekiem znającym się ogólnie na wszystkim. Choć wiadomo, jak to jest z tymi, co na wszystkim się znają :D


Ile miesięcznie przeznaczasz na poszerzanie swojej kolekcji?

Ciężkie pytanie, może i ze 250 zł bywało, chociaż teraz aktywny bezrobotny, co wygram/dostanę idzie na komiksy, co prawda dużo tego nie ma, ale na coś dobrego zawsze starczy, I BOGOM DZIĘKI ZA LUMPEKSY.


Które trzy rzeczy są najcenniejsze w twojej kolekcji?

Nie mam czegoś takiego jak top3, ale bardzo jestem zadowolony z "Życia i Czasów Sknerusa McKwacza", który dostałem. Wspaniały komiks.


Gdzie upolowałeś taką słodką Bajeczkę?

Jak już pisałem w pkt.1, wszędzie mam daleko, a w mej wspaniałej miejscowości jest sklep, bar i remiza , to wyjeżdżałem 2-3 razy w miesiącu do większych miast i tam wpadałem do sklepów typu "Wszystko za 2,50", a także odwiedzałem Lumpeks, czego się nie wstydzę. I mam taki ulubiony lumpeks, tam zakupuję, co wykopię. I tak pewnego, nijakiego dnia, wszedłem, podszedłem w zwyczaju swym do półki z filmami/ksiązkami/pierdołami dla dzieci i ujrzałem, jak się do mnie śmiała. Wręcz mówiła "Weź mnie". MUSIAŁEM. Cała złotówka. Polecam 10/10.


Najlepsza gra na Xboxa Twoim zdaniem to...?

Zakup Xboksa był spontaniczny, z biegiem czasu nie był dobrym pomysłem (szczególnie kupno Final Fantasy 13-2). Zaczynałem jako Pegasusowiec, masakrowałem pady na Terminatorach/Rambach/PokeJoyach czy jak się tam te chińskie podróby z jarmarku zwały, mając te 10 lat zaczęły się dema, piractwo, multi na jednym komputerze w Worms World Party czy w "Małysza", K240 na Australii. Tu przypominam, że ze wsi jestem, komputer dostałem dopiero w piątej czy szóstej klasie, internet dopiero w gimnazjum dostałem, bo do szkoły się przyda, taa... i tak zostałem przedstawicielem PC Master Race :).
Ale wracając do pytania, to z tego co mam, to Project Gotham Racing 4, ale poważnie zagrałbym w GTA V.


Jak długo zbierasz komiksy/gry/gadżety? 

Hm...
Zaczęło się, jak u chyba większości ludzi mojego wieku, od kupowania Kaczorów Donaldów, mania na Pokemony (chociaż Digimony lepsze i dojrzalsze, bo na głupotę Asha Ketchuma już patrzeć nie potrafię i ten wygląd od 3 generacji strasznie brzydki, o siódmej już nie wspomnę), w tym okresie też "Życie i Czasy Sknerusa McKwacza", który dostałem na któreś urodziny. Potem miałem boom na piłkę nożną, a jak piłka to Championship i Football Mangery, znacznie później gdzieś ok. 2008, jako fan Gothica i wspomnianych Managerów, przeglądając internet natrafiłem news, że czeska gazeta daje Gothica 3, gdy ja na moim komputerze w Noc Kruka zagrywałem się, mając widoczność ustawioną na 20%, bo "muliło", rejestracja na tym fourm, bo jak to Czesi dają Gothica 3 do gazety, a w kraju co?
Musiałem skomentować, z biegiem czasu zostałem newsmanem na dodatkachdogazet i owym markolfie.
Szukanie wiadomości, co się pojawi w danej gazecie, sprawiło, że chęć zbierania czegoś odżyła, potem już poleciało.

* tu PRZEPRASZAM za chamską reklamę, ale było to świetne forum, które jednak musiało umrzeć (tzn. żyje, ale to już nie to samo, w porównaniu do czasu, gdy na rynku były co najmniej cztery czasopisma, dające gry do swojego magazynu), gdy magazyny poupadały. Suaby_ pozdrawia, jeżeli ktoś doszedł do tego fragmentu :*

1 komentarz:

  1. hah nie wiem co z tymi lumpeksami ale ja jakoś bardzo często w różnych lumpeksach znajduje atomówki :P

    OdpowiedzUsuń