poniedziałek, 9 marca 2015

Więcej Marvela od Muchy?

Ostatnia zapowiedź wydawnictwa Mucha Comics zelektryzowała nasz rynek komiksowy z dwóch powodów - pierwszym był sam fakt, że Mucha wyda na naszym rynku kolejny komiks Marvela (wcześniej pojawił się Logan od Marvela, więc wtedy złamano "obietnicę" porzucenia tytułów tego wydawnictwa), a drugim był już sam komiks - Daredevil: Yellow (klik). Okazuje się jednak, że w tym roku mogą ukazać się jeszcze jakieś komiksy Domu Pomysłów od Muchy.
Świadczą o tym słowa Christine Meyer, szefowej Mucha Comics.
Czyli zapowiada się nieźle - teraz pozostaje tylko kupować komiksy i trzymać kciuki, by wszystkie plany się ziściły (te z Image też - żeby nie było, że tylko Marvel ma być).

więcej informacji: klik i klik

5 komentarzy:

 1. Litości, bo nie wydalam finansowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo się z tego cieszymy, ale niech MUcha wyda te komiksy w cenie takiej jak WKKM. wtedy będzie miała większy zbyt. a dla naszych portfeli to bedzie spora ulga. Bardzo prosimy.....po 40maxymalnie...plizzzzzzz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, prosimy o lepszy standard, nawet kosztem wyższej ceny. Czas już wyjść z komiksowego skansenu i inwestować w normalne wydania.

   Usuń
 3. No widać że po ruchu Egmontu Mucha również zaatakowała. Zobaczymy jak to będzie z cenami i czy w ogule akupie te komiksy, mimo wszystko ciesze się i sądzę że plany wydawnicze Muchy będą dla mnie ciekawsze niż Egmontu z którego raczej wyobrażam sobie kupić tylko Lige Sprawiedliwości, Shazama i opcjonalnie Czerwonego Syna (błagam tłumacze nie tłumaczcie tytułu). Choć oczywiście parę recenzj i powyższych może zmienić moje zdanie ale jestem dobrej myśli co do Egmontu i Muchy. Mucha błagam Hulk Grey, Anihilation, więcej Spider-Mana Straczynskiego (ale nie myślcie wydawać One More Day), Superior Spider-Man i ogólnie wiele innych w tym Deadpool. Chyba zbyt się rozpisałem no cóż ciesze się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to "nie myślcie wydawać One More Day"?
   Niech ludziom w naszym kraju zauważą jak nie które komiksy są złe.

   Usuń