środa, 1 kwietnia 2015

Co łączy Geeka z GramiOnline.pl?

Co łączy? Na chwilę obecną nic. Ale chciałbym wam zakomunikować, że już niebawem będzie łączyło i to całkiem sporo. Otóż oficjalnie chciałbym wam zakomunikować, że już niebawem (muszę jeszcze wszystko ogarnąć) geekowskie newsy mojego autorstwa będą się pojawiać na platformie blogowej GierOnline - Gameplay.pl!
Czy to oznacza, że blog umrze śmiercią naturalną? A w życiu! W dalszym ciągu będą tu publikowane geekowskie posty i webcomicsy, ale nie chciałbym, żebyście się zdziwili, gdy klikniecie w link na fb, a przeniesie was do jakiejś zupełnie nieznanej strony. Tam będzie (prawie) tak samo jak tu! Dlatego też was o tym informuję.Po co coś takiego? GryOnline i jego dziecko gameplay.pl to jedne z większych i bardziej rozpoznawalnych stron w Polsce. Tworząc tam, mam nadzieję, że zwiększy się zainteresowanie blogiem - co przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności bloga (nie ma co się oszukiwać, gdyby nie wy, o wielu rzeczach nie wiedziałbym)! A że mi jeszcze za to zapłacą, to swoją drogą... :)

Zatem wypatrujcie niebawem gameplayowych newsów! 

4 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.
  pzdr.
  habern

  OdpowiedzUsuń
 2. Wprawdzie rzadko zostawiam jakiś komentarz, ale bywam tu często i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że dzięki tej współpracy się rozwiniesz. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też rzadko komentuje, ale czytam regularnie i cieszę się, że Twoja blogowa twórczość się rozwija. Powodzenia! :D

  OdpowiedzUsuń