wtorek, 28 kwietnia 2015

Sprawiedliwość zbliża się wielkimi krokami!

W końcu Mucha zdradza więcej szczegółów na temat komiksu, na który czekają chyba wszyscy :) Nieoficjalny termin premiery - Komiksowa Warszawa 14-17 maj 2015!


W rozwinięciu więcej informacji na temat wydania.Sprawiedliwość
(Justice)

Fabuła: Jim Krueger i Alex Ross
Scenariusz: Jim Krueger
Ilustracje: Doug Braithwaite i Alex Ross
Okładki: Alex Ross

Przekład z języka angielskiego: Tomasz Sidorkiewicz
Wydawnictwo: Mucha Comics 
Wydawca oryginału: DC Comics

Liczba stron: 496

Oprawa: twarda + obwoluta
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN: 978-83-61319-55-9
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 169,00 zł
Premiera: maj 2015

Oto najpotężniejsi bohaterowie na Ziemi...
Luthor. Riddler, Brainiac, Cheetah, Goryl Grodd, Bizarro, Czarna Manta, Poison Ivy, Strach na Wróble, Kapitan Chłód. Nie są to herosi, których się spodziewaliście? Członkowie Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości byli równie zaskoczeni, gdy ich najwięksi wrogowie nagle zaczęli masowo popełniać dobre uczynki. Jednak łotrzy knują cały czas i tylko prawdziwi bohaterowie mogą ich powstrzymać. Czoło przestępcom stawią: Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Aquaman, Marsjański Łowca Ludzi, Hawkman, Atom, Green Arrow. Liga Sprawiedliwości jest ostatnią nadzieją na ocalenie świata przed mającym się wkrótce rozpętać chaosem. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ kolejni członkowie Ligi są po kolei unieszkodliwiani. 

Alex Ross (Kingdom Come – Przyjdź Królestwo, The World’s Greatest Superheroes) razem ze scenarzystą Jimem Kruegerem i rysownikiem Dougiem Braithwaitem (Punisher, Universe X, Paradise X) przedstawiają wyjątkowe spojrzenie na klasyczne postaci DC Comics.


Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie w Justice #1-12.

8 komentarzy:

 1. Cena zaporowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z ceną to ładnie Mucha popłynęła :x. Zniechęca do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 3. czy korekte robil wojciech abram? btw ta cena!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wy jesteście pierdolnięci z tym narzekaniem na cenę? Za darmo chcieliście 500 stron na kredzie w twardej okładce i obwolucie? Weźcie się ogarnijcie i zastanówcie, zanim coś napiszecie. Nikt Wam nie sprzeda mercedesa za cenę syrenki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym chciał zwykły komiks, bez żadnych dodatków, w miękkiej i na gorszym papierze bo dla mnie liczy się historia obrazkowa, komiks a nie złote okucia, obwoluty i zbędne galerie. Takie wydania jak powyższe są niepotrzebnie i zawyżają tylko cenę.

   Usuń
  2. Czy są potrzebne, czy nie, to oceni wydawca jak będzie miał wyniki sprzedaży ;)

   Usuń
  3. to ty sie ogarnij i zastanow zanim cos napiszesz... na premierze po 170 a w necie po 120? czy mniej? btw zorientuj sie po ile chodza obecnie syrenki :)

   Usuń
  4. a ja bym chcial z tloczeniem i zlota nitka? i dla mnie takie wydanie jest potrzebne, kup w wersji elektronicznej i nie marudz

   Usuń