wtorek, 12 maja 2015

Avengers: Wojna bez końca - garść informacji!

Wczoraj jako jeden z pierwszych informowałem was, że komiksy z Marvel NOW! pojawią się w Polsce (klik), a dzisiaj około 9 rano (oczywiście jak byłem w pracy) Internety wybuchły od oficjalnej informacji odnośnie tego, że to jednak Egmont będzie wydawcą Avengers: Wojna bez końca i wielu, wielu innych tytułów. Informacji prasowej nie ma co kopiować - kto się miał z nią zapoznać, z pewnością zrobił to do tej pory. Ja przedstawię wam kilka informacji, tak jak robię to przy zapowiedziach WKKM-ów. :)Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Avengers: Endless Wartime 

Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Stron: 120
Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Premiera: Warszawskie Targi Książki (14-16 maja 2015)
Cena: 39,99zł

I przykładowe strony:
4 komentarze:

 1. Czyli komiks będzie można w internetach dostać za jakieś 28-30zł. Bardzo fajna cena.Mam nadzieję że przy większej ilości stron będą się trzymali blisko tej ceny w innym wypadku nie wróżę im sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale to przecież nie jest Marvel NOW! tylko Marvel OGN. o.O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, ten komiks akurat tak, masz rację, ale od wakacji rusza 6 serii (w formie podobnie wydanych trejdów) z Marvel Now, zanim Geek znajdzie chwilkę czasu to ja zapodam linka :-) :

   http://naekranie.pl/artykuly/marvel-now-ktore-serie-przeczytamy-po-polsku

   Usuń
  2. Racja, OGN. Newsa o kolejnych 6 tomach raczej robił nie będę (linkowałem wczoraj to na fb), bo i tak wszyscy wszystko już wiedzą, więc szkoda dublować posty, jak nie ma w nich nic odkrywczego :)

   Usuń